Pioneer A-209R - impedance

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Sanfte 20. 10. 2016 09:56

Cau,
tak nakonmec jsem dostal of taty stare Cantony a nemuzu si vynachvalit.

Jeste jsem dostal za nakupku JAMO yst-sw012 SBW. Tak se chci zeptat, zda to mohu napojit a jak na tento zesik. CInch rozparat z jedne strany a stineny do cerveneho?

DIky!

R
Sanfte
Junior

Odeslat příspěvekod Sanfte 20. 10. 2016 11:00

Jde... uz jsem zapojil )
Sanfte
Junior

Odeslat příspěvekod platprd 20. 10. 2016 13:27

Většinou se doporučuje zapojovat do Levého vstupu, ale asi to je jedno. Já jsem kdysi slyšel staré Canton Ergo a hrály dobře.
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
platprd
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sanfte 20. 10. 2016 21:23

No, SBW zapojil sem to do pravych svorek pro 8ohm a vyse. Ty pro 4ohmy mam pro ony bedny no. Jeste k tomu SBW, jak zjistim, zda jsem neprepoloval? Audiofil nejsem. Jak rikam, dal jsem onen drat v buzirce do cerveneho...
Sanfte
Junior

Odeslat příspěvekod platprd 20. 10. 2016 21:54

Aha já myslel že jsi ho připojil skrz linkový kabel cinch-cinch. Pokud nechceš reprák přepolovat, je důležité dodržet totéž co u beden čili dodržet červený zesilovač do červeného na subwooferu a stejně tak černý zesilovač na černý subwooferu. většinou mají kabely značení takže by to neměl být problém.

jaké máš ty cantony?
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
platprd
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sanfte 21. 10. 2016 01:52

To nevim nevim, kam bych cinch cimch zapojil do zesiku ale... Vzdyt tam nemam vystup, proto jsem musel cinch rozriznout a napojit pres svorky...
Sanfte
Junior

Odeslat příspěvekod Sanfte 10. 4. 2017 18:38

Ahoj.
JAMO yst-sw012 SBW mam napojen a zesik Pioneer A-209R, jak jsem jiz psal. Zvuk do nej poustim pouze z PC pres zesik. No, posledni dobou, pri vyssi hlasitosti SUBW, ackoli nejde hudba, vice huci. Cim to?
1) pravda, ze zesiku jsem dal do Jama sunkove kabely. Muze to byt tim? Stineni apod? Je pravda taky, ze spustu kabelu mam pri sobe (2* LAN, elektro, atd). Lepsi kabel tedy? Silnejsi, stineny lepe? Jaky?
2) neco spatne se samotnym SUB ci zesikem?

Diky !!!
Sanfte
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků