Předzesilovač pro gramo - kvalita

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod nevlad 11. 1. 2019 19:14

Před pár měsíci jsem koupil modul RIAA předzesilovače. Je od číňana, ale zvuk z přenosky se mi hodně líbí i s původními OZ OPA2134 Já jsem tam dal LME49860.
Jenže pořád mi to hlodalo, jestli je to to pravé. Až dnes jsem narazil na stránky
https://hagerman-audio-labs.myshopify.c ... no-preamps
kde je takový zesilovač popsaný, dokonce ho prodávají za $229. V několika diskuzích je velmi chválen. Ten můj má jen jinak vyřešené napájení, ale nebude problém to upravit. A tak bych chtěl poprosit o nějaké posouzení, co od toho očekávat, případně jestli ho nějak neupravit, něco nezměnit. Na stránkách jsou schemata i popis.
Modul z ebay je zde:
https://www.ebay.com/itm/Stereo-Phono-R ... %7Ciid%3A1
nevlad
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod viking81 19. 2. 2021 11:40

Ahojte...nechcem zakladat nove vlakno, tak sa spytam tu. "Zdedil" som zbierku vinylov a kedze si ich nemam na com pustat, tak planujem kupit nejaky gramec. Po x recenziach a hladani na nete som skoncil pri Pro-Jecte Debut Carbon Esprit. Ten ale nema integrovany phono pre-amp a preto sa chcem spytat, bude phono pre-amp ktory mam v Yamahe A-S701 stacit, alebo bude lepsie kupit externy modul? Budget mam tak do 100 EUR. Dik za kazdy postreh...
Stereo: Wharfedale Diamond 11.4/Yamaha A-S701/Yamaha CD-S700
Headphones/Amp/DAC: Sennheiser HD650/Schiit Vali 2/Cambridge Audio DacMagic Plus
DAP/Headphones: Shanling M2X/iBasso IT01s
TV/BD: Samsung UE55KU6472/Xbox One X
viking81
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tombas 19. 2. 2021 12:34

Pro začátek bude ten předzesilovač v Yamaze určitě stačit, za 100€ se budeš pohybovat v základní cenové a kvalitativní kategorii, a protože platíš navíc krabici a napájení, bude vlastní phono preamp modul možná ještě horší.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků