Jaký receiver nebo zesilovač pro daný typ použití?

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod pekr77 5. 1. 2019 07:31

Když bych zůstal u uvažované značky Denon, co tak tato sestava? Bez těch repráků eventuálně, jde mi o ten zesilovač a síťový přehrávač. Stojí to za něco?

https://www.salonydenon.cz/cs/MM/Vyrobk ... ature_S55E
pekr77
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Leony5 5. 1. 2019 09:11

No ten zesilovač teda nic moc. A smím vědět proč ne ta Yamaha R-N803D ? To bych řek je asi v dané cenové to nej.
Pioneer SA 9500 MKII/ Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gugel 5. 1. 2019 10:20

mozno pozde ale do Hegel by si " nesiel"??? je to bomba
gugel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pekr77 5. 1. 2019 12:33

Pozdě ještě není - cca 2 týdny - čekám, až mi vrátí peníze za soundbar a přihodím k tomu další desítku, takže to je cca 20 tis. Kč hladina. Hegel, to už jsme cenově přece jen jinde, pokud bych neuvažoval o bazaru.

Já zase tak velký audiofil nejsem, tedy alespoň si to myslím, občas se také rozhoduju iracionálně a jdu po designu - možná i proto jsem se pak co se týče sterea vytasil s tou Denon sestavou zesák + síťový přehrávač. Když si pak srovná podobnou sestavu a jejich X3500H, která na kanál dává přibližně stejný výkon, přemýšlím, jestli je rozumné přijít o fce receiveru. Také se rozhoduju tak, že před nákupem to na týden odložím, hlava vychladne, a pak to nějak dopadne :-)
pekr77
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bazi 36 5. 1. 2019 12:48

Pro tebe avr nesmysl,zesik+stream od denonu nesmysl(nikdy nedopusť,aby design zvítězil nad zvukem),kup to onkyo s hdmi a mas klid,ver mi,ze kdyz to nebudes porovnavat vedle sebe s x dalsima moznostma,nikdy nemuzes bejt nespokojenej,pac to onkyo hraje a dobre.
Bazi 36
Trvalý BAN

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků