Čo k sluchdlam HE400?

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Lago12 8. 9. 2018 16:33

Ahoj.

Prosím o radu. Aký DAC a zosilovač k slúchadlam HE400 a či vôbec? Hudbu planujem počúvať z notebooku.

Rozmýšľam nad SMSL Sanskirt Pro + BV Audio AMP, iFi Nano iDCD alebo Schiit Audio Fulla 2.

Rád by som sa udrzal pod 200€.

Ďakujem
Lago12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod The Wolverine 8. 9. 2018 16:42

Schiit Fulla 2 nebo Audioquest DragonFly Red

A podobný dotaz patří do sekce Převodníky a sluch. zes., kde také určitě najdeš další inspiraci.
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 8. 9. 2018 17:55

Čo k sluchadlam HE400?
Sklenku dobrého vína.
Já mám třeba audinst HUD mini a není to špatné, i když jsou samozřejmě i mnohem lepší.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lago12 9. 9. 2018 08:54

The Wolverine píše:Schiit Fulla 2 nebo Audioquest DragonFly Red

A podobný dotaz patří do sekce Převodníky a sluch. zes., kde také určitě najdeš další inspiraci.


Prosím ťa, v prípade že nehladim na cenu, ktorý vybrať? Ten SMSL + BV audio a Asus Xonar Essence One som totiž našiel na bazáre za rovnakú cenu ako nový Schiit Fulla 2...
Lago12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod The Wolverine 9. 9. 2018 14:26

Já bych vybíral z těch dvou, které jsem uvedl. Ono to bude jakž takž srovnatelné, v této kategorii se toho moc vymyslet nedá. Sanskrit Pro a Fulla 2 mají stejný čip AK4490, akorát SMSL má novější verzi C-Media USB receiveru, takže podporuje víc formátů. Ovšem, co se týče implementace, osobně bych spíše věřil americkému výrobci. AQ má Sabre 9016 a Asus průměrné TIčko (PCM1795). Zesilovací část bude taky podobná, do těchto krabiček se diskrétní design a pořádné napájení nevejde, tudíž je to všechno variace na nějaké TPAčo. Tedy do Asusu ano, ale ten to stejně zazdil stejným TPA6120, jako má BV audio. Píšeš, že to chceš k ntb. Kouzlo mnou uváděných krabiček je v tom, že ačkoliv jde pravděpodobně o nejlepší volby v této kategorii, jedná se o malé krabičky, které zapojíš do USB portu a jedeš. A pak je hodíš do tašky s ntb a nemusíš řešit napájecí adaptéry (u Fulla 2 maximálně nabíječku k telefonu), propojovací kabely atd.
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků