Stereo síťový reciever (Yamaha R-N602 nebo Onkyo TX-8270)

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Bazi 36 18. 9. 2018 14:15

Tombas. Hovoris mi z duse a v podobnem pohnuti mysli.
Bazi 36
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod leoshavla 21. 9. 2018 07:36

Já mám DF6 a hrajou parádně, paskový výškáč, basují taky slušně. Když chci víc basů, tak mám ještě sub. PROSON RUMBLE 10 ten je taky super žádné dunění dá se krásně sladit s DF6
leoshavla
Junior

Odeslat příspěvekod conwiq 21. 9. 2018 08:39

Zatím děkuji za diskuzi, hodně se přikláním k těm Dynavoice DF6, musím se na ně někam zajet podívat (Frýdecko-Místecko, Ostrava) popř. DF5, ve hře jsou ale i ty Q Acoustics 3050 (u těch nevím rozdíl mezi 3050i a 3050?), Klipsch, Dali Zensor 7...
conwiq
Junior

Odeslat příspěvekod Jan.Valdman 26. 9. 2018 10:51

Ahoj, ja jsem se tady take zacetl a podle Tebe si koupil Onkyo 8270 pres amazon.de, v patek objednal, vcera v utery prislo, i kdyz psali, ze ma prijit az dalsi tyden, slo to rychle, cena kolem 15000 Kc s Amazon konverzi EUR-CKZ, u nas stale je za 17500 Kc.

Hned jsem nahradil starsi HK 970 a prehodil kabel, mam nastaven biamp. Mam jeste starsi CD prehravac HD 970, tak jsem vlozil CD David Guetta - Nothing but the beat a pridal trochu volume. Zvuk mi prijde srovnatelny s HK 970, i kdyz mi stale prijde ze Harman je takovy poctivejsi kousek, ty sroubovaci svorky ma robustnejsi a vazi nakonec take vice. Rad si poslechnu od ostatnich, co jim zni lepe.

Potom jsem to same poslouchal bezdratove pres Spotify poustene z IPadu. Rohodne nejlepe, podobne jako pres CD, to zni pri prenosu pomoci Chromecast. Trva to nekolik desitek sekund, nez se oba pristroje spoji, ale vysledek je velmi dobry. Mnohem horsi kvalita mi prijde pres Airplay nebo bluetooth, i kdyz se pripoji za par sekund.

Jenom v nastaveni zesilovace nevim, jestli mam dat impedanci 4 nebo 6 Ohmu, protoze moje bedny Heco Celan 800 maji podle webu 4-8 Ohmu, cekat bych sice jedno cislo, ale nasel jsme opravdu rozpeti. Ten mam na zesilovaci nastaveno 6 Ohmu a bez subwooferu.

DAB radio to naslo jedno z Brna, funguje to tak nejak, FM se mi uz skoro ani nechce ladit a internetova radia vidim, ze maji kodovani jako mp3 s malym tokem, to moc kvalitni zvuk necekam.
av: Harman Kardon: AVR 130, DVD 22, Focal Chorus 706S, Hitachi TX 300
stereo: Harman Kardon HK 970, HD 970, TU 970, Heco Celan 800
pc: M-Audio BX5A DeLuxe, Sennheiser HD 600, JDS LABS C5D
ven: SanDisk Clip+, Sennheiser Amperior, FiiO X3-II, BW P7 wireless
Jan.Valdman
Junior

Odeslat příspěvekod anton12345 26. 9. 2018 11:21

Nastav tu najnizsiu hodnotu, t.j. 4 ohmy, pretoze impedancia repro sa pohybuje medzi 4 az 8 ohmov.
Denon AVR-X4200W, Dali Opticon 5, Dali Zensor Pico + Pico Vokal, Dali SUB E-9F, WD My Cloud
anton12345
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod conwiq 16. 10. 2018 21:19

Tak od pátku 12.10. jsou doma bedny Dynavoice DF6. Po prvnotním zapojení téměř zklamání, ale to jsem netušil, jak moc se zvuk bude měnit během delší reprodukce. Za pár hodin se vše mění a po 5 dnech je to úplně jinde a to si troufám říct, že se ještě více rozehrají. Zatím jsem spokojený zvuk je supr, až je zahořím tak pošpekuluji více umístění a zbytek. Vypadá to, že to byla skvělá volba. Děkuji ještě jednou všem za diskuzi, nápady a rady.
conwiq
Junior

Odeslat příspěvekod tombas 16. 10. 2018 21:37

Není zač ;)
tombas
Mírně pokročilý

Předchozí stránka