Kvalitní HW pro Sennheiser hd 569

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod CGer 30. 7. 2018 19:39

Zdravím,
nedávno jsem si koupil do práce sluchátka Sennheiser hd 569 a přijde mi, že bych z nich mohl dostat více.
V tuto chvíli jsou zapojené do notebooku HP EliteBook 820 G4, který má zvukovku od Bang & Olufsen.

Potřeboval bych poradit co bude výhodnější koupě. Přemýšlím nad externí zvukovou kartou nebo zesilovačem. Bohužel se ve zvuku, až tak nevyznám. Proto bych vás chtěl požádat o radu, co bude lepší koupě. Jestli zvuková karta nebo zesilovač do USB.
Přijde mi, že taková sluchátka živit z notebooku jsou vyhozené peníze a také jsem zvědavý o kolik lepší zvuk mohu poslouchat se správným HW.

Cenu bych viděl někde kolem 2000-2500Kč u zesilovače(nechci dávat za zesilovač více jako za sluchátka) a u zvukové karty nemám vůbec představu ohledně ceny. Pokud ale zdůvodníte cenu jsem ochoten uvažovat i nad dražším HW, maximálně do částky 5000 Kč.

Sluchátka jsem si pořídil z toho důvodu, že jsem chtěl sluchátka, která mají uzavřenou konstrukci, jsou náhlavní a náušníky nemají z koženky(špatné zkušenosti). Sluchátka nosím kolem 6-7h denně, proto potřebuji komfort při dlouhodobém poslechu a to zatím HD 569 zvládají dobře.

Děkuji za rady
CGer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 30. 7. 2018 20:14

Audioquest DragonFly Red.
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Wolverine 30. 7. 2018 20:48

SMSL M3, Schiit Fulla 2, Audioquest DragonFly Black, Audioquest DragonFly Red
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků