FX-AUDIO TUBE 01 Čína

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Leony5 29. 4. 2018 01:22

Zakoupil jsem tento levný lampový preamp do své sestavy s malým očekáváním,zařadil jsem ho mezi DA/převodník a integrovaný zesilovač vše je v podpisu. Lampy dodané k preampu jsou katastrofálně a zvukově neadekvální k této malé Čínské krabičce a výměnou za lepší flašky dosáhnete uspokojivého ale né lampového zvuku.Mě osobně to do sestavy přineslo plnější zvuk s ohledem na použité lampy.Rozdíl je slyšitelný a pro ty co chtějí zvuk 80-90 let na novějších sestavách je to velice levné řešení.Lampy GE JAN 56 54W,Voshkod 6ZH1P-EV,nebo Mullard z této levné krabičky vyloudí vskutku plný zvuk.Sám jsem nevěřil dokud jsem to nezkusil.Detaily a vše v přednesu zůstalo,ale přibilo hutnosti a basu.Možná je tu více majitelů této levné věcičky a pokud uvažujete o zlepšení nudného zvuku vaší sestavy neváhejte tuto levnou alternativu vyzkoušet,já jsem nadšen.
Accuphase E 210A / Pioneer SA 9500 MKII / Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 30. 4. 2018 20:57

Začínal jsem podobným "mrvitkem" zvuku tuším preamp Little Bear P1 osazený právě shitoznima 6J1, a přesto mi to tehdy dalo impulz skončit až u plně elektronkového integráče a není cesty zpět :). Navíc hifineuroza stojí daleko méně peněz, vyměním sadu "flašek" a zvuk je slyšitelně jiný dle nalady. Své kouzlo má i to, že člověk hraje na elektronkách třeba 50tých let minulého století, kterým se dnešní produkce nevyrovná a mezi ně patří i naše Tesla. Počkej až vybereš nějakého hybrida ;), tohle je jen light ochutnávka....
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků