Zapojenie reciveru

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Palomelkin 2. 4. 2018 20:02

Prosím o radu, už som zúfalý a neviem ako to mám zapojiť. Mám TV Samsung Ks7002, Xbox, Settopbox Amiko, av receiver Yamaha rx-v771 (nemám návod na použitie, iba v angličtine a tú neovládam a menu je tiež iba v angličtine). Chcem to tak zapojiť aby keď vypnem TV tak sa vypne aj receiver. Nijako sa mi to nepodarilo. Teraz som to zapojil xbox a settopbox do recieveru a odtiaľ do TV cez ARC HDMI. Ale keď vypnem TV tak všetko ostatné ide ďalej.
Palomelkin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod johanx 2. 4. 2018 22:34

Podívej se do menu Samsungu. Já mám tuto možnost taky v menu tv. A to je pologramotná 9 let stará telka. :-)
Stereo: Naim Supernait 3, Naim Ovator S-400, Technics SL-G700, Tv: TCL65X925, sluchátka: AKG K701, Beyerdynamic Lagoon, Kino: Arcam HDA AVR 11, centr+surr. Swans
johanx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Palomelkin 2. 4. 2018 22:49

V TV mam nastavene Anynet+HDMI-CEC) zapnuté. A v AVR tiež zapnuté. Keď to je prepojene že STB do TV a TV do AVR cez HDMI(ARC) + Optiku, vtedy keď vypnem TV tak sa uspí aj AVR(ale nevypne sa úplne). A keď to je zapojené že STB do AVR a AVR do TV cez HDMI (ARC), vtedy keď vypnem TV tak zvuk ide ďalej, potom sa AVR uspí ale iba na sekundu a zas sa zapne a ide zvuk zo STB. NECHÁPEM tomu
Palomelkin
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků