Subwoofer a zesilovač Pioneer - co s tím

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod michal_sestak 24. 2. 2018 17:40

Ahoj, prosim o radu. Koupil jsem offroada od audio fajnšmekra, který kdysi dal za celou aparaturu v autě od Pioneeru velké peníze. Auto mám nyní kompletně rozebrané, upravuji ho a přemýšlím,co s celou tou letitou aparaturou mám dělat. Nevim, jestli ji ještě použít, jestli není už zastaralá a jestli se ješte vůbec vyplatí ji zpět montovat. Zdůrazňuji, že nejsem ten typ, který v autě moc hudbu poslouchá - spíše ne. Nicméně někdy mě to chytne a když je dobře auto ozvučené, užívám si to. Takže si říkám, když už to tu všechno je, tak proč to nevyužít. Třeba by mi to stačilo. A nebo to vyhodit??? No a potřeboval bych poradit, jestli to je ješte pro mou potřebu použitelné, anebo je to opravdu pravěk a hodit to do sběru. Jedná se o zesilovač Pioneer GM-X554, Subwoofer TS-LX80II. Reproduktory Pioneer mám také ale momentálně je nemůžu najít. Každopádně repro jsou v pořádku a nejsou protrhlé. Všechno je podle mě min 10 - 15 let staré. Rádio Pioneer je ještě na kazety. Ještě mi zbyla TV s tunerem. To asi vyhodit co? Obrázky jsou k dispozici na https://michalsestak.rajce.idnes.cz/Pioneer/. Díky MIchal
michal_sestak
Kolemjdoucí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků