Jaký receiver Onkyo TX-NR656 a Denon X-1400H

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod adrian.shephard 18. 2. 2018 19:15

Zdravím,
vybírám mezi receivery Onkyo TX-NR656 a Denon X-1400H.
Bude připojen k reprosoustavě Heco Victa Prime 502.
Jaký byste mi doporučili? Nebo případně něco kvalitního v této cenové kategorii.
Děkuji
adrian.shephard
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ppepko 1. 4. 2018 08:58

Pred vianocami som vyberal medzi tymito dvomi. A nakoniec som kupil Pioneer vsx-932, lebo rozhodla super cena na ebay.de. A musim povedat, ze som max spokojny...
ppepko
Junior

Odeslat příspěvekod jarešek 1. 4. 2018 11:49

No k těm německým bednám Heco ,nebo Magnat se většinou doporučovaly receivery Onkyo.Zvuk jim celkem seděl.Jenže... Onkya měly a mají dost často problémy s HDMI boardy a taky s vysycháním kondenzátorů,které patřily k těm levnějším.To samé platí i pro současné Pioneery, když přešly do stáje Onkyo.Denony jsou v tomto směru kvalitativně trošku lepší,s trochou nadsázky se dá říci ,že v skoro každém solidním obchodě ,nebo poslechovém studiu Denona mají, o těch dvou zbylých se to říci nedá.Ale pokakat se může i McIntosh.:-)
Aha staré vlákno,no nic alespon jsem si popovídal.
jarešek
Junior

Odeslat příspěvekod adrian.shephard 3. 4. 2018 12:13

Zdravím,

děkuji za odpověď.
Nakonec jsem koupil to Onkyo.
Předtím jsem měl Yamaha HTR-3067, kde odešel HDMI výstup - oprava by vyšla na 5500Kč. Po tom jsem koupil Denon X1300W, který po půl roce také odešel :( Neopravitelná závada, tak mi vrátili peníze a mám Onkyo. Zatím jsem maximálně spokojený.
adrian.shephard
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků