Propojení 2 zesilovačů

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod boudakh 7. 1. 2018 19:28

Zdravím, chci se zeptat mám zesilovač Technics a k němu regálové repro, kolega má doma zesilovač a sloupové repro. Zajímalo by me zda by se dalo ty zesilovače propojit cinch rozdvojkou abych pouštěl do obou stejný signál a každý zes by si živil svoje repro.
boudakh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 7. 1. 2018 20:25

A ani jeden z vašich dvou zesilovačů neumí připojit dva páry reproduktorů ve specifikaci, kterou mají?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boudakh 7. 1. 2018 20:35

to je to co ještě nevím, samozdrejmě pokud to půjde tak to udělám takhle ale pokud ne jde to propojit? jedná se mě o ozvučení jedné akce soukromé.
boudakh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 8. 1. 2018 21:20

A co má být výsledkem tohoto současného poslechu? Ozvučení akce ve více místnostech? Je ti jasné, že jinak se bude hudba pěkně "mlátit". Napiš více podrobností, hlavně typy zesilovačů a klidně i repro.
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Denkez 8. 1. 2018 22:02

boudakh: Ano, to lze udělat, klidně můžeš pouštět stejný signál nejen do 2, ale do libovolného počtu zesilovačů, pokud každý z nich bude napájet své reprobedny. Jaký to bude mít ale užitek už nechám na tobě.
Pokud na nějakou otázku neznáme odpověď, ještě neznamená, že tato odpověď neexistuje.
Denkez
Pokročilý

Odeslat příspěvekod boudakh 11. 1. 2018 16:57

JohnyBuchar : Výsledkem tohoto poslechu má být jen ozvučení 1 menší rodinné akce v jedné větší místnosti cca 30 osob.Mám možnost půjčit menší DJ aparaturu ale přijde mě to zbytečný a je to pro mě i složité na zajíždění a následné vracení.Pokud by fungovalo to co chci tak je to ideální. Můj zesilovač je Technics SU V500 a + regály HECO VITAS 300. I samotné tohle by možná stačilo ale radši to chci pojistit a mít silnější kdyby se akce zvhrla ve větší párty :D . Co má přesně kolega za zesilovač to ještě nevím ale sloupy má myslím JAMO S416 ale nejsem si jistej. Denkez: Díky za info
boudakh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 11. 1. 2018 21:25

Bude to znít jak u kolotočářů, raději 1 zesík a 1 repro. Otázka jak moc to budeš roštovat, možná se ten zesík nedožije rána. PA reproduktory, pro takové akce určené, by to vyřešily snáze bez rizika odrovnání zesilovače nebo reprosoustav.
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků