Zesilovač do dětského pokoje do 2000

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Kaplan007 21. 11. 2017 18:45

Ahoj,
můžete mi doporučit nějaký 2 kanálový zesilovač do dětského pokoje? Žádné extra požadavky na výkon, bassy apod. Přehrávání výhradně MP3 z flashky (případně SD karty). Cenově 2000 strop. Je mi jasný, že v této cenové hladině to bude sh*t, ale rád bych vybral ten nej sh*t :) uvítám i bazarový.
Pustí si na tom písničky z Frozen a já budu mít chvíli oraz.
Kaplan007
Junior

Odeslat příspěvekod vencaxxx 21. 11. 2017 19:28

a co že to vlastně chceš? zesilovač k čemu? bedny máš? a tu flashku budeš strkat do čeho? do toho zesilovače? zkus být víc konkrétní jinak není moc co ti poradit.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kaplan007 21. 11. 2017 20:35

To byl můj problém. Já totiž přesně nevěděl co vlastně hledám.
Požadavky jednoduché: něco, do čeho strčím flashku s MP3, z toho 2 repráky a aby to hrálo :)
Ještě jsem hledal na netu a mým požadavkům vyhovuje nějaký micro/mini systém. Nicméně co jsem koukal do 2000 opravdu bída. 2x 5W mi přijde šíleně málo.
Z dovolením upravím dotaz:

Můžete mi, prosím vás, doporučit nejlepší mini/micro systém do dětského pokoje do 3000?
Kaplan007
Junior

Odeslat příspěvekod vencaxxx 21. 11. 2017 21:05

tak potom asi zkusit bazar, tam by se třeba dalo něco kloudného sehnat.

nebo nějaký aktivní bedýnky a k tomu zdroj zvuku - třeba obyč MP3 přehrávač z Aliexpressu apod. jestli jde teda o kvalitu zvuku. pokud jde o funkce/konektivitu, tak pak ten mikrosystém
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kaplan007 22. 11. 2017 07:57

Tak z bazaru jsem si moc nevybral. Ale líbí se mi:
https://www.lgshop.cz/lg-cm2460?gclid=C ... 7PEALw_wcB

Pěkný design a za tu cenu i slušný výkon.
Kaplan007
Junior

Odeslat příspěvekod vencaxxx 22. 11. 2017 12:47

na výkon se vyprdni, těch 100W je stejně nesmysl. maj v Praze showroom tak jestli nejsi z daleka tak si to můžeš jít poslechnout. ale jestli jde o design a konektivitu tak není co řešit
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 22. 11. 2017 15:35

Prý slušný výkon 100W :D, taková 5kg je*ka. Výkon bych neřešil, poctivé trafo stojí víc než celý tenhle papundekl. Buď rád, když to neshoří ještě v záruce....
"Vyčištěné uši jsou nejlevnější upgrade poslechového řetězce"
STEREO: SMSL, Yaqin, Aurum Cantus,REL SLUCHÁTKA: Little Dot, Shure
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kaplan007 22. 11. 2017 15:58

Jak už jsem psal, výkon stejně až tolik neřeším. Je to pro děti do pokoje, hrát to bude, design není špatný. Za takový peníze kvalitní věc nekoupím, to je mi taky jasný. Nicméně nevidím důvod proč by mělo něco hořet :D
Kaplan007
Junior

Odeslat příspěvekod Denkez 22. 11. 2017 16:02

Prý slušný výkon 100W :D, taková 5kg je*ka.
Pokud má spínaný zdroj a zesilovače ve třídě D, pak hodnota hudebního výkon 2 × 50 W může být reálná.
Stejně jako např u NAD C338 2 × 150 W při jeho hmotnosti necelých 5 kg.
Pokud na nějakou otázku neznáme odpověď, ještě neznamená, že tato odpověď neexistuje.
Denkez
Pokročilý

Odeslat příspěvekod brrouk 22. 11. 2017 16:33

Koukni na Hifibazar.cz, je tam k mání Denon Coccon Home, je sice za 3900, ale co by člověk pro sviště ( a pro sebe) neudělal, ne ?
brrouk
Junior

Odeslat příspěvekod Orendas 22. 11. 2017 17:35

Orendas
Junior

Odeslat příspěvekod Kaplan007 22. 11. 2017 17:46

Koukám na ten Denon a nevypadá to špatně. Jen mi není jasné jak to funguje. To je jen stanice bez repro? Ty k tomu musím dokoupit? Nebo to má zabudované 4x25? Dal bych ale přednost něčemu, co má oddělitelné repro. Každopádně konektivita luxusní.
Nicméně už jsem se rozhodl že půjdu s cenou výš. Přemýšlím o Pioneer x-cm35.
Ta tuba JBL se mi moc nelíbí.
Kaplan007
Junior

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 22. 11. 2017 19:39

Jenže 5kg má celá tahle hajtra i s repráčky papundekláčky. Vím co je zesilovač ve třídě "D" a proč má menší hmotnost díky menší ztrátové výkony.
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Leony5 23. 11. 2017 03:51

Johny to neres,ta investice znaci ze to je jen pro decka,tak ze za 2-5k,vlastne neni o cem debatovat.Hi-fi vezicku na bazosi pro decka neni problem za tu cenu poridit.
Pioneer SA 9500 MKII/ Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 23. 11. 2017 06:12

Chapu tazatele co shani, Jen jsem jako predchozi reagoval na "slusny vykon" a kazdemu je jasne, ze tato spotrebka pri dane cene bude "lepsi" cinsky jezevcik, ktery pri pohledu na hrozive vyhlizejici vykon 100W uz zacina predcasne palit sve soucastky :-D. Myslim, ze fundovaneji by tazateli odpovedel nabuzeny prodavac elektroretezce, ktery mu misto bidne reality, tento produkt vychvali do nebes hodnych highendu :lol:.
"Vyčištěné uši jsou nejlevnější upgrade poslechového řetězce"
STEREO: SMSL, Yaqin, Aurum Cantus,REL SLUCHÁTKA: Little Dot, Shure
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků