Stereo zosilovac

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Leony5 12. 3. 2017 23:47

https://translate.google.cz/translate?h ... rev=search

-- 12. 3. 2017 23:58 --

No muj první lepší zesilovač byl JVC A 10 nevím už přesné značení, nový z tuzexu za 5000kč a hrál skvěle,byl to nějaký ten základní model.

-- 13. 3. 2017 00:05 --

https://translate.google.cz/translate?h ... rev=search už jsem ho našel
Accuphase E 210A / Pioneer SA 9500 MKII / Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod platprd 13. 3. 2017 00:16

No už jenom podle tech specifikací si to proti tomu pio a-30 absolutně neškrtá.
25 W na kanál pri 0,1 THD, to je docela šit
hmotnost 4 kg taky mluví za své
ostatně každý může porovnat sám
JVC a10x
Obrázek

pion a30
Obrázek

To tvoje JVC na mne působí, jak nějaký zesilovač z hifi-věže
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
platprd
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Leony5 13. 3. 2017 00:40

:-D :-D :-D No papírově nic moc ale nehrál špatně :-D :-D tenkrát mě přišel na 1,5 měsíčního platu :-D :-D 8-D 8-D s tím jsem začínal ve svých 22letech s HI-FI :-P
Accuphase E 210A / Pioneer SA 9500 MKII / Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod platprd 13. 3. 2017 00:48

To víš dneska je jiná doba, dnes si hejsci jako jsem já můžou za víkend vydělat na Pioneer A-30 :-D
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
platprd
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Leony5 13. 3. 2017 01:02

Dříve se k nám ani ty lepší modely nedostali,vozilo se to pokoutně z rajchu,a nebo byly výstavy a tam se to dalo taky sehnat ale jen přes známosti.Po revoluci už to bylo lepší,no ale vzhledem k platum to byly astronomické sumy,dělenec co mám nyní stál tehdy 65 000kč a muj plat činil nějakých 5-6 000kč a nová škoda favorit stála 85 000kč? tuším už si to nepamatuju. :mrgreen:Proto si nemyslím že dříve to bylo dražší než dnes,ale dnes je to pro nás Čecháčky již dostupnější,myslím tím to nové HI-FI zařízení :-D
Accuphase E 210A / Pioneer SA 9500 MKII / Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod platprd 13. 3. 2017 01:31

Já se třeba rád šťourám ve starých reprákách, je to vždycky zážitek, když vytáhneš ten litý 10" a málem ti to utrhne ruce jak je to těžké, takové repro jsou dnes už akorát v profi sféře. Ale k čemu je to dobré, když ty plastošunky dnešní hrajou srovnatelně při zlomkové ceně. Myšleno nové vs. nové s přihlédnutím k inflaci.

Na druhou stranu, třeba proti těm 80-90 létům je velký posun, že se v bednách už téměř nepoužívají elektrolytycké kondy, a v 90. byly elektrolyty klidně v bednách za 50 tisíc. dnes máš foliové kondy i v bednách za 8 tisíc.Zajímavé ovšem je, že dřív se do beden dávaly pojistky, a dneska sem to neviděl snad nikde.

A taky se strašně zvedla zatížitelnost a schopnost vytvořit kompaktní bednu, která umí i pěkně zabasovat. Ovšem co se ochcat nepodařilo je to, že když prostě ten systém udělají tužší, že to i relativně kompaktní beny basuje, tak tomu chybí taková ta lehkost a středy jsou takové upozaděné, což třeba mně vadí. Příkladem můžou být BW CM1, kompaktní bedna a basuje dost slušně, ale středy má prostě mizerné.
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
platprd
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Leony5 13. 3. 2017 02:04

:-D Kdyby jsi slyšel moje DIY bedny tak si pošmákneš,středy,víšky,basy,paráda jedna radost poslouchat. :-D
Accuphase E 210A / Pioneer SA 9500 MKII / Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod platprd 13. 3. 2017 06:32

Mne spíš zajímá tvůj názor na ty Říhovy výtvory, koukej zvednout zadel a podlechnout!
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
platprd
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Leony5 13. 3. 2017 07:15

No snažil jsem se domluvit poslech ale nějak to nešlo z nedostatku času ze strany toho člena z toho Mostu
Accuphase E 210A / Pioneer SA 9500 MKII / Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx 13. 3. 2017 08:34

Ten člen na to nezapomněl a hned jak bude volná chvíle se ozve ;)
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Leony5 14. 3. 2017 16:28

Jj rad to poslechnu,a poslech u mne je take mozny kdykoli
Accuphase E 210A / Pioneer SA 9500 MKII / Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepis99 1. 4. 2017 07:54

Tak nakoniec som isiel do niecoho uplne ineho. Vyhrala to yamaha dsp-a1. Pre moje potreby uplne parada.
pepis99
Junior

Odeslat příspěvekod petison 1. 4. 2017 08:08

Slušnej kousek.Tak super ,užívej hudby.
petison
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepis99 1. 4. 2017 08:13

Tak to budem. Vytesujem sa ako male decko. Povodne som isiel za predajcom pozriet 3 ine kusky ale nechal som sa ukecan na tuto yamahu a po zapojeni a zapnuti mi skoro sanka padla. Necakal som taky dobry zvuk.
pepis99
Junior

Odeslat příspěvekod platprd 1. 4. 2017 15:32

Tak to samozřejmě není tím, že by to byl nějaký super zesilovač, jde spíš o to, že tam je vestavěný nějaký signálový procesor, který ten zvuk poladí. Na druhou stranu samotný procesor se dá koupit za 3600 kč a zesilovač si pak můžeš klidně koupit jakýkoli integráč, namísto obstarožního AVR.
platprd
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků