Lacný reciever

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod complicator 11. 10. 2016 13:13

Prosím o radu lacného recievru najlepšie yamaha spoľahlivo komunikujuceho so simplink LG.
Predstavujem si to asi tak ako u soundbaru. Zapnem tv a zapne sa mi reciever. Pridám hlasitosť tv a pridá sa hlasitosť receivra.
complicator
Junior

Odeslat příspěvekod sozi 14. 10. 2016 09:25

Kazdy receiver, ktory podporuje HDMI ARC by to mal vediet. Samozrejme aj TV musi byt HDMI ARC kompatibilna.
sozi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pixxel 14. 10. 2016 12:22

Mám se simplink LG skrz ARC špatné zkušenosti. Občas to fungovalo, občas ne, zvuk byl někdy zpožděný,...nebyl jsem stím nadšený ze strany LG ohledně HDMI ARC. Kupil jsem pak levný optický kabel, se kterým jsem televizi a receiver propojil a vše ok. Mám starší LG 37LS570 a onkyo txnr414.
Pixxel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 15. 10. 2016 11:20

Simplink nema s ARC nič spoločne.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod complicator 28. 10. 2016 08:43

Možno som debil, ale neviem cez čo iné by som do od tv ovládal reciever? V NAY elektro mi poradili soundbar sonor za799€ a ten je zložený z subvofera a a toho sound baru. Priestorovy zvuk sa robi potočenymy zvukovodmi. Neverim tomu veľmi. Ale cez simplink. Čiže hdmi komunikuje spoľahlivo. No a nechcem kúpiť mačku vo vreci. Pripadne ho posielat späť. Tu sú ľudia č0 vßetko vedia , preto hladám radu.
.
.

-- 28. 10. 2016 09:47 --

Pixxel píše:Mám se simplink LG skrz ARC špatné zkušenosti. Občas to fungovalo, občas ne, zvuk byl někdy zpožděný,...nebyl jsem stím nadšený ze strany LG ohledně HDMI ARC. Kupil jsem pak levný optický kabel, se kterým jsem televizi a receiver propojil a vše ok. Mám starší LG 37LS570 a onkyo txnr414.

Dakujem , len odpoveď ma nepotešila. Cez optiku nezapnem receiver a ani nepridám hlasitosť.
complicator
Junior

Odeslat příspěvekod JJezevec 28. 10. 2016 09:37

Vám nikdo neřekl, že existují universální učící ovládání s makry?
JJezevec
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků