Žádost o radu jak ozvučit obývácí pokoj (hudba, tv)

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Leony5 26. 5. 2015 13:25

Dynavoice df6 provozuju rok s v níže vypsanými komponenty a nejsou to vůbec špatný bedny,dle mého názoru jsou to dost podceněný bedny a v konkurenci do 20k jsou na tom velice dobře.Na druhou stranu mohu porovnat jen s Magnat Vector 207, 18k a Heco Victa Prime 702,13k,oba tyto páry hráli pro moje uši až moc agresivně oproti vyrovnaným df6.Dynavoice mají skvělý a na danou cenu i přesný basy.Provozoval jsem je donedávna s Harman Kardon 3490 11k cca pul roku a pak jsem koupil 23 letý Pioneer A701r a stímto starouškem se ukázalo co v těch bednách je,hraje to pro mě skvěle a už na sestavě nemíním nic měnit.
Pioneer SA 9500 MKII/ Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 26. 5. 2015 13:50

wooff1 píše:...
- smartphone který nějakým vyzkoušeným a uživatelsky příjemným DLNA clientem pošle příkaz DLNA serveru
- DLNA server (NAS někde na půdě) najde na disku FLAC soubor a pošle ho do zaregistrovaného receiveru
- Receiver (DAC), dekoduje nuly a jedničky do audio signálu
- zesilovač zesiluje
- repráky reprodukujou

- ... křeslo, víno, pohoda
Maluješ si to lákavě. No, však uvidíš - nestihneš se ani zabrat do oblíbený pasáže a ozve se buď "TATÍÍÍÍÍÍ....!!!!!!!", případně indiánskej řev, kterej bude následovat potom, co a) jedna ratolest druhou majzne, protože si nebude chtít dát vzít pastelku (autíčko, panenku, lžíci na obouvání, mičudu, gumičku do vlasů nebo třeba trubičku od toaleťáku) nebo b) jedna ratolest zjistí, že druhá má (dostala, našla... zase X možností) COKOLIV ZAJÍMAVÝHO, co ta první ratolest JEDNODUŠE CHCE - a to hned teď a fofrem!!!, případně c) z kuchyně vykoukne hlava a zaječí "Už je proboha NĚJAK uklidni, bolí mě hlava, musím ještě vyprat a uvařit, zejtra přijede maminka a ty už si zas jenom pouštíš Flojdy!!!" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Bošu 27. 5. 2015 21:39

A proto nechávám soustředěný poslech výhradně na noc :-D Sice nejsem ženatej tak dlouho, syn má rok a kousek, ale v noci všichni spí krásně a mě malá hlasitost stačí, a nikdo nekomentuje, když si k tomu naleju Crown Royal :-D
Onkyo TX-8250+Canton Ergo 90 DC+Polk Audio HTS 12
Bošu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cport 28. 5. 2015 07:43

Ja koupil zesik a bedny starsi a jsem spokojeny. Daji se najit i hifibazary http://hifibazar.cz/, kde ti daji zaruku.

Jinac jsem v obdobne situaci - s detmi jsem to poslouchani nakonec musel omezit a dokoupit sluchatka prave na nocni poslech :-)
cport
Junior

Odeslat příspěvekod sozi 28. 5. 2015 08:18

Alebo je deti nutne ucit na dobru hudbu od malicka. Napr. moj 2-rocny, ked si pustim Flojdov, pribehne ku mne, sadne si mi na kolena, chyti ma za ruky a sme spolu na koncerte :) no som zvedavy, ako dlho mu to vydrzi a kedy mi sprzni moju aparaturu nakym Dzastinom...
sozi
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků