Receiver ke sloupům Dynavoice

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Leonidas82 31. 7. 2015 19:33

Diky...a abych se nejak vyjadril teda... Onkyo jsem zamitl , diky popisum o menu a znacne davce trpelivosti pri jeho nastavovani.Tohle u sveho prvniho avr opravdu nechci.U Denonu se mi libi pocet hdmi vstupu, ale v cerne barve mi to zkazi vzhled obyvaku.Naslo by se neco ve stribrne?
A na konec...je nutne MMC?V tom smyslu, ze pokud bych mel jeden z vyse uvedenych Denonu.Externi hdd primo do avr?
Leonidas82
Junior

Odeslat příspěvekod Adam_2621 31. 7. 2015 21:19

Co tak toto? http://www.luxusni-elektronika.cz/yamaha-r-n301-d6931
Pripojene budes mat vsetko do TV cez HDMI ( asi tak ako to mas teraz ) a z TV opticky kabel do receivera.
Adam_2621
Junior

Odeslat příspěvekod Leonidas82 1. 8. 2015 06:03

No to by se mi libilo.Je to stereo jak mi doporucoval kolega, par prispevku zpet, je stribrny a dokonce i na hifionline ho doporucujou k tem bednam takze parada.Jen me ted napada, ze pokud to zapojim tak jak ty jsi napsal, tak budu muset mit pustenou tv i u blbych mp3 z mmc, ze??
Leonidas82
Junior

Odeslat příspěvekod Denkez 1. 8. 2015 08:17

Ano, bylo by to tak, jak říkáš, TV by ti běžela i při přehrávání z MMC. Přesně takto to mám řešené i já.
Výhodou je, že máš "luxusní" displej pro MMC, podle kterého se můžeš snadno orientovat ve složkách a souborech MMC a na kterém ti mohou současně běžet informace a booklet k přehrávané hudbě. Nevýhodou může být vyšší spotřeba elektrřiny. Ta spotřeba elektřiny ale není o tolik větší, protože AVR má vyšší klidovou spotřebu, jak případný stereo zesilovač.
Rozhodnutí je na tobě.
Pokud na nějakou otázku neznáme odpověď, ještě neznamená, že tato odpověď neexistuje.
Denkez
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Leonidas82 1. 8. 2015 08:45

Jasne no, preci jen ta hudba nepojede 8 hodin denne.
A prozradis mi co mas za mmc?
Leonidas82
Junior

Odeslat příspěvekod Denkez 1. 8. 2015 08:52

Hraju přes WD TV Live.
Pokud na nějakou otázku neznáme odpověď, ještě neznamená, že tato odpověď neexistuje.
Denkez
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kamilo 1. 8. 2015 08:58

K tej Yamahe RN 301 na prehrávanie hudby žiadne MMC nepotrebudeš, prehráva zo siete alebo USB všetky audio súbory MP3, flac, Wav. Na displayi receiveru vylistuješ a spustiš. V omnoho vyššej kvalite ako z nejakého MMC a z vyšším komfortom, bez zapínania TV a MMC.
kamilo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Leonidas82 1. 8. 2015 09:28

A co se tyce kabelaze...jaky mas nazor na kabelaz za 2.500,- k teto sestave? Vyplati se mi koupit?Nabizi to na hifionline...tusim ze znacka Dynavox, 3metry.
Leonidas82
Junior

Odeslat příspěvekod dkdkdk 1. 8. 2015 11:44

kamilo píše:K tej Yamahe RN 301 na prehrávanie hudby žiadne MMC nepotrebudeš, prehráva zo siete alebo USB všetky audio súbory MP3, flac, Wav.


Podle manuálu je USB na R-N301 určeno jen pro napájení Yamaha doplňujících zařízení. To přehrávání přes USB máš vyzkoušeno?
dkdkdk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 1. 8. 2015 13:51

Napájecí kabely (k reprosoustavám) budou ty poslední co by brzdily tvojí low end sestavu. Já osobně bych peníze investoval do lepšího komponentu a nebo za ušetřený peníz pořídil nějaké vybavení do místnosti pokud máš klasický moderní "holobyt" kde bude akustika prahbídná. Jinak obecně se říká tuším 10% ceny investovat do kabelu soustavy, ale toto pravidlo bych uplatňoval u dražší sestavy. MŮJ názor, ať předejdu zas nějakým flames s kabelama za 10000e :potichu!
"Vyčištěné uši jsou nejlevnější upgrade poslechového řetězce"
STEREO: SMSL, Yaqin, Aurum Cantus,REL SLUCHÁTKA: Little Dot, Shure
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Leonidas82 1. 8. 2015 14:12

Fajn...aspon usetrim.Priplacet uz nehodlam.Tato moje prvni sestava mi bude bohate stacit minimalne po dobu zaruky.Pak se uvidi.Jeste jsem zvedav jak se vyjadri kamilo s tim prehravanim z usb.A tez bych poprosil o pomoc pri vyberu kabelaze.Aspon nejaky nastrel ceny za metr, at se mam od ceho odrazit?!
Leonidas82
Junior

Odeslat příspěvekod Petulda 1. 8. 2015 14:45

Leonidas82 píše:A tez bych poprosil o pomoc pri vyberu kabelaze.Aspon nejaky nastrel ceny za metr, at se mam od ceho odrazit?!


Kvalitní měděné lanko bude nadmíru dostatečný. Pečlivě utáhnout obnažený vodič do reproterminálů a máš vystaráno. Např.:
http://www.hificentrum.cz/vyrobky/287/r ... 0-1010.htm
Noble Audio Sunrise
Denon DCD-2020
Parasound Halo Integrated
Focal Electra 926
JBL LS 120P
Petulda
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod kamilo73 2. 8. 2015 07:28

dkdkdk píše:
kamilo píše:K tej Yamahe RN 301 na prehrávanie hudby žiadne MMC nepotrebudeš, prehráva zo siete alebo USB všetky audio súbory MP3, flac, Wav.


Podle manuálu je USB na R-N301 určeno jen pro napájení Yamaha doplňujících zařízení. To přehrávání přes USB máš vyzkoušeno?


Máš pravdu, z USB to neprehráva, mal som v ruke len 500-ku a tá to zvládala, každopádne vytvoriť DLNA server dnes nie je problém kúpou sieťového disku alebo modemu/routra s podporou DLNA a komfort a kvalita je neporovnateľná.
kamilo73
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Leonidas82 7. 8. 2015 10:03

Vsem dekuju za rady a jeste posledni otazka :-D
Soused mi dal brouka do hlavy s tim, ze by bylo lepsi vzit
Dynavoice F7...3 pasmove a jsou jen o 1000 drazsi.Co vy na to?
Leonidas82
Junior

Odeslat příspěvekod Denkez 7. 8. 2015 16:24

Pokud nemáš extrémně napnutý rozpočet, tak těch 1000 Kč navíc za 3pásmo se jeví jako výhodná investice.
Pokud na nějakou otázku neznáme odpověď, ještě neznamená, že tato odpověď neexistuje.
Denkez
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků