Pioneer VSX-923 / WD My Cloud 3TB

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Jiří Š 27. 1. 2015 22:04

Prosím o radu, při přehrávání audio souborů mp3; FLAC; atd. na AV Pioneer VSX-923 z domácího uložiště WD My Cloud se mi najednou začaly zobrazovat tyto koncové audio soubory (skladby), vždy duplicitně po dvou . Pro upřesnění, základní cesta k jednotlivým skladbám je v pořádku, zobrazují se názvy složek jen jednou, například: G:audio/music/rock/Kabát/Dole v dole/..písničky jsou už ale zobrazeny vždy dvakrát.
01 - Mayrau.mp3
01 - Mayrau.mp3
02 - Dole v dole.mp3
02 - Dole v dole.mp3
03 - Stará Lou.mp3
03 - Stará Lou.mp3
Takto to vidím v receiveru a přes audio přehrávač v TV Samsung. Týká se to úplně všech audio a video souborů. Když se mrknu na seznam skladeb a videa přes PC, nebo jiné síťové přehrávače tak je obsah síťového disku v pořádku, každá skladba/video je tam jen jednou. Odpovídá tomu i velikost obsazeného prostoru na disku.

Neví prosím někdo z vás odborníku, čím to může být způsobeno a jak odstranit tento problém?

Předem díky :-S
Jiří Š
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jiří Š 29. 1. 2015 17:26

To se nenajde někdo, kdo by mi poradil? Tolik odborníků tu je. Bude nějaká cipovinka, ale jaká..... Prosím....
Jiří Š
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamilo73 30. 1. 2015 20:45

Keďže nik z miestnych neodpovedal skúsim ja. On ten Mycloud máva také zvláštne stavy. Nekopíroval si tam predtým nejaké nové súbory keď sa to začalo diať? Skús vytvoriť nový adresár a nakopíruj tam len časť súborov, na pôvodnom adresáry vypni DLNA, nanovom zapni a sleduj či tá duplicita zmizla. Mohlo by to mať niečo dočinenia s obmedzeným počtom súborov a adresárov v súborovom systéme Mycloud. Ak pomôže napíš, ak nie napíš tiež budeme pátrať ďalej...
DAC magic 100 + WDTV Live + Panasonic DMP-BDT361 -> YAMAHA 1067 -> Rotel RA 980 -> Dynaudio Audience 82
+ Visaton CT142 + Wd MyCloud
kamilo73
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jiří Š 1. 2. 2015 19:44

Ahoj a díky za radu. Jdu to vyzkoušet. Každopádně ti dám vědět.
Jiří Š
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jiří Š 1. 2. 2015 20:52

Kamilo73, jsi zlatý člověk!!! Díky moc, to co jsi mi poradil, pomohlo. Máš pravdu, že si WD My Cloud dělá někdy co chce. To mě ale opravdu nenapadlo. Neznám všechny záludnosti tohoto uložiště, ale musím konstatovat, že je to zatím nejlepší uložiště, které jsem kdy měl. A to jsem začínal s kotoučákem a gram.deskami. Ještě jednou díky a snad zas někdy naopak já pomůžu tobě.
Jiří Š
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamilo73 1. 2. 2015 21:25

Som naozaj veľmi rád že som pomohol, už som si s Wd MyCloud užil svoje, hlavne treba mať pod kontrolou počet súborov v jednotlivých adresároch. Mám muziku podelenú v adresároch podľa žanru. Zatiaľ som však neprišiel nato koľko súborov je hranica. Tak dobrý zvuk a nech technika počúva...
kamilo73
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jiří Š 1. 2. 2015 23:01

Tak jsem se dlouho neradoval, po tom, jak si disk načetl všechny soubory, znova začal zobrazovat hudební soubory 2x. Kromě těch pár, které jsem podle tvých instrukcí nakopíroval do nové složky.
Udělám to tak, že rozdělím adresáře a uvidím. Ale asi máš pravdu v tom, že to bude tím počtem souborů....
Ozvu se ještě.

J.
Jiří Š
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků