Vyber AV receiveru (Denon vs Pionner)

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod baddik 27. 7. 2014 21:35

Petulda.
Chovej se slušně chlapče,husy jsme spolu nepásli.Měl bys to hulení omezit.Když si přečtu některé tvoje komentáře,tak mi to stačí.Je mi to jedno co si o tom myslíš ale nekritizuj něco co si nikdy neslyšel.
baddik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Petulda 28. 7. 2014 07:09

Nenapsal jsem nic neslušného ani osobního - na rozdíl od tebe, tedy...
Jen jsem okomentoval tvé texty.
Pokud se ti mé příspěvky nelíbí, máš volbu je nečíst ani na ně nereagovat :-).
Noble Audio Sunrise
Denon DCD-2020
Parasound Halo Integrated
Focal Electra 926
JBL LS 120P
Petulda
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod baddik 28. 7. 2014 11:08

To samé poradím i já Tobě.Pokud se ti mé příspěvky nelíbí tak je nekomentuj,kor tímto způsobem.Mně se tvoje příspěvky taky nelíbí a nechávám to bez komentáře.Nikdy nesoudím věci,které jsem v životě neslyšel.
baddik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod petr.5 28. 7. 2014 17:50

Ber toho Harmana. Kolega měl Denona AVR 4305 a bylo to plochý bez šťávy. Zbavil se ho rychle. Teď má Harmana AVR 760 za podobný peníze a to je úplně jinej zvuk..
petr.5
Junior

Odeslat příspěvekod Petulda 28. 7. 2014 23:12

baddik:
Čti pozorněji, nikde ti nic neradím. Jen uvádím, jaké máš možnosti, přičemž se nijak nevyjadřuji, jakou z nich máš volit. Nevyžádané rady jsou projevem hlupáctví.
A na jednu stranu ti gratuluji k tvé jasnozřivosti, i když na druhou stranu tedy vůbec nefunguje dobře...... Jak je to s HK 990 jsem ti psal cca před měsícem...
Howgh

-- 29. 7. 2014 00:18 --

petr.5:
Přestože je vliv zesilovače na výsledný zvuk podstatný, vždy je třeba brát v potaz i vhodné repro a kabel, jimiž jsou propojeny. A to slovo "vhodné" je podstatné. S jedněmi soustavami a kabelem může nějaký zesilovač být tupý, s jinými může hrát výrazně lépe...

A taky hraje roli, co od výsledného zvuku kdo očekává, jaké má preference... Jednomu chutná hlavně prostor a vzdušnost, jiný preferuje hlavně neutrální projev, další ulítává na dynamice podání....
Noble Audio Sunrise
Denon DCD-2020
Parasound Halo Integrated
Focal Electra 926
JBL LS 120P
Petulda
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod baddik 29. 7. 2014 14:50

PETULDA

Koukám že si mě opět moc nepochopil.Nejde vůbec o to co píšeš ale jak to píšeš.Napsat někomu/co píšeš,jsou neuvěřitelný kecy/ je trochu moc.Myslím že se to dá napsat i slušně.Chtělo by to trochu vážit slova.A jak tohle můžeš napsat,když si to nikdy neslyšel hrát?Myslim že to ukončíme,víc k tomu nemám co dodat.
baddik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ThalesX 1. 8. 2014 20:09

Petulda píše:Přestože je vliv zesilovače na výsledný zvuk podstatný, vždy je třeba brát v potaz i vhodné repro a kabel, jimiž jsou propojeny. A to slovo "vhodné" je podstatné. S jedněmi soustavami a kabelem může nějaký zesilovač být tupý, s jinými může hrát výrazně lépe...


A nebo to také hraje úplně stejně když ti někdo zapomněl povědět že ty kabely vyměnil že? ;-) Ale se zbytkem souhlasím, někdy se negativa beden a zesilovače navzájem zajímavě vyruší.

Jako moderátor tě však prosím - zkus volit méně agresivní styl vyjadřování. Děkuji.
ThalesX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petulda 2. 8. 2014 05:58

ThalesX:
Nemyslis to doufam tak, ze kabely nemaji zadny vliv na zvuk, ze ne... ;-)?

A jen recnicka otazka k zamysleni, na kterou netreba odpovidat: co je agresivnejsi: komentar sice jadrny, ale 100% se tykajici obsahu textu a tematu nebo komentar obsahujici sice slusna slova, ale mimo tema, a reagujici vyhradne v utocne osobni rovine jen na osobu autora?

Hezky vikend vsem.
Noble Audio Sunrise
Denon DCD-2020
Parasound Halo Integrated
Focal Electra 926
JBL LS 120P
Petulda
Trvalý BAN

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků