Stereo receiver? Plus repro

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Leony5 20. 5. 2017 12:17

:-\ Ty podomácku lepený kabely :-\ bych nebral,raději si připlatím a vím že je to sletováno odborně.
Accuphase E 210A / Pioneer SA 9500 MKII / Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx 20. 5. 2017 12:21

Hele ten kabel je pořád moc drahej, ale koukám maj taky konektory a metráž tak bych si to zbastlil nakonec asi sám, maj i elkovy konektory, to by bylo super asi. Kterej kabel vzít?

-- 20. 5. 2017 13:23 --

To mi pošli odkaz, já našel nejlevnější za 1100 cca.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Leony5 20. 5. 2017 12:28

Accuphase E 210A / Pioneer SA 9500 MKII / Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 20. 5. 2017 14:07

Borec ma na ebay skoro 1000 kupujicich a 100%, nemyslim si ze by to byl nejaky bastlic, jde o formu podle inicialu co mi prisly ke kabelu.
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 20. 5. 2017 15:07

Leony5 píše: :-\ Ty podomácku lepený kabely :-\ bych nebral,raději si připlatím a vím že je to sletováno odborně.
Myslíš, že slušně pracující domácí kutil => bastlíř nedokáže konektor zapájet dostatečně odborně? Pozor, NEŘÍKÁM že každej kdo si koupí páječku je slušnej bastlíř, ale pokud někdo opravdu umí, může bejt kolikrát i větší odborník než ofiko pracovník značkovýho servisu - osobní zkušenost.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vencaxxx 20. 5. 2017 16:29

Jeste jsem nasel tohle:
http://www.ebay.co.uk/itm/232336672274? ... Track=true

to nevypada zle ne?
RIHA NANO S PLUS, BVAudio PA300 SSE, Singxer SDA-2
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 20. 5. 2017 19:47

http://m.ebay.com/itm/VAN-DEN-HUL-D102- ... 0408.m2460 ...stribro neznamena vzdy lepsi kabel po zvukove strance.Stejne to chce zkusit v dane sestave,cili opet se zde jen protahuje telenovela :D. Postovat jde x desitek kabelu a cekat na odpoved.
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Leony5 21. 5. 2017 05:19

:-) EKKAR souhlasím ale jak jsi napsal né každý.Venco z obrázku ti nikdo neřekne jaký ten kabel je,a co ti tu postujeme jsou už létama ověřené a vyzkoušené kabely ač základní ale kvalitní.
Accuphase E 210A / Pioneer SA 9500 MKII / Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx 5. 6. 2017 15:49

Tak sem jenom hodím menší update, kabely jsem nakonec vzal z ebay jak jsem hazel tady ten link a OK, hraje to, délka akorát, takže spokojenost a dál to řešit nebudu, možná až s upgradem repro. Jinak dorazil i DAC, SMSL Sanskrit 6th a paráda, rozdíl ve zvuku předčil očekávání. Zatím jsem hrál ze sluchátkových výstupů na TV a přehrávači, ale s SMSL DACem je to jiná káva. Nechci se moc rozepisovat o zvuku protože mě nenapadaj správný slova, ale konečně to hraje tak jak jsem si představoval. Dost detailů, prostor, Sanskrit mi přijde že si se zbytkem sestavy pěkně sednul. Ale poslouchám zatím asi hodinu tak je to zatím takový prvotní nadšení, a taky než si mozek přivykne...

Jinak zvu Leonyho na druhý kolo poslechu jestli je zájem, budu mít koncem týdne dost prostoru, nebo případně kdyby se našel i další zájemce ;)
RIHA NANO S PLUS, BVAudio PA300 SSE, Singxer SDA-2
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod p79avt 6. 6. 2017 17:17

tak to je super! :) škoda že jste daleko, taky bych přijel! :)

Pavel K.
RIHA audio
p79avt
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků