Jaký levný DVD přehrávač

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod vilém (novy) 14. 5. 2005 11:14

zdravim všechny. chi si koput dvd přehrávač. nejsem v tomhle žádnej expert, takže mi bude stačit "obyčejnej" z levnější kategorie tak kolem 2000,-. jenom chci abych k němu mohl připojit repro typu GENIUS SW-5.1HT. takže asy budu potřebovat anal. výstup 5.1. koukal jsem na net a prijde mi že Sencor SDV7102 je docela dobře vybavenej. pak jsem ještě našel XORO HSD308 ale tuhle značku vůbec neznám, a samozřejmně i jiný značky ale taky mi jde o design. Máte někdo s těmito přístroji zkušenost, případně mi můžete doporučit jiný v této ceně??
Předem děkuju
vilém (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Takeru 19. 5. 2005 13:25

Co se toho Sencora týče (ten xoro taky neznám), tak není zrovna špatnej. Já mám sice starší SDV6101, ale ten SDV7102 se oproti němu liší snad jen vzhledem a tím že má dekodér na prostorovej zvuk. Jestli budeš chtít přehrávat div-x nebo xvid filmy, tak dej pozor protože ani jeden neumí Q-pel, GMC a nejspíš ani B-framy (to jsou rozšíření těch kodeků který používá spousta novějších filmů). Co se přehrávání dvd týče neměl jsem zatím nejmenší problémy. Mechanika je tichá, čte docela dobře i trochu "jetý" média, akorát má u cédéček problémy na konci disku - při přehrávání se film na chvíli zastaví. U dvd to nedělá.
Get it, or get hit!
Takeru
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lord (novy) 19. 5. 2005 15:17

myslim ze uz jsem to nekam psal
doporucuji Cyberhome 462 za malo penez dost muziky (bere i DivX)
ICEBOSS ruleezzz
Lord (novy)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ale5 23. 6. 2005 14:47

Doporučuju HB DX 3255,umí i DivX,má 5.1 anal.výstupy,bezkonkurenční zvuk.Taky za dobrou cenu
http://www.vltava2000.cz/av%2Dcentrum/g ... odsID=1300 :lol:
ale5
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků