HD prehravac

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod glorei 5. 1. 2019 21:43

Prosím vás jeden dotaz, otec si chce koupit HD Dune přehrávač, poprosil mě abych se na něj podíval na internetu. Já moc těmto krabičkam nevěřím, nevídim možnost žádného upgradu, podpora,... Není lepší koupit htpc + kodi a jede se několik roků(účet webshare a vše se streamuje, TV doplňky, youtube,...)? Maximálně se koupi lepší VGA, zvukovka s nějakým lepším převodníkama, atd? Chci jen znát vaše názory, děkuji
glorei
Junior

Odeslat příspěvekod jito 6. 1. 2019 11:37

Dune je známá a kvalitní značka v přehrávačích.
Současné modely mají jako OS Android,tedy instalace Kodi a podobných aplikací nebude problém.
Upgrade?Co by jsi chtěl za upgrade-pokud má přehrávač podporu 4K-60Hz,HDMI 2.0 a více,1G LAN,tak v dohledné době se nic zásadního neočekává-myslím tím formáty,kodeky atd.
Komfort obsluhy a spotřeba elektriky jasně mluví pro podobný přehrávač.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glorei 6. 1. 2019 17:41

Chápu že je to plug and play. Díval jsem se na recenze a někdo píše že je problém s videama v avi. Android je opravdu ve verzi 7? Zda je možný update na verzi 9 nevíte? Děkuji
glorei
Junior

Odeslat příspěvekod jito 6. 1. 2019 18:11

Ani nevím o jakém modelu se bavíme,tak nemůžu podobné věci vědět...
Model Dune HD Pro 4K má verzi 7
https://www.av10.co.uk/dune-hd-pro-4k-702-p.asp
Proč verzi 9?Co zásadního by přinesla?
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glorei 8. 1. 2019 03:52

Zajištěna podpora KODI? Myslím že dokonce nejnovější verze leia nelze nainstalovat na android 7, nejsem si teď úplně jistý ale. Protože bez kodi a doplňků pro iptv a webshare se nedá obejít na multimediálním centru.
glorei
Junior

Odeslat příspěvekod shamp1x 8. 1. 2019 08:03

Ahoj, nepřemýšlel jsi o shieldu? Mám ho a zatím jsem se nesetkal s ničím, co by to nepřechroupalo. Používám KODI a přehrávám přes místní síť z NAS.
PC:9900k,16GB Tridentz, 500SSD,RTX 2080 X Trio,Acer Predator XB271HUbmiprz, R6 Fractal
DK: Sony VPL-VW260ES, Denon AVR-X6400, 7.1.4 QAcoustics, Shield TV
OBYVAK: 65PUS7601, Onkyo 646 + atmos sestava 2.0.2
shamp1x
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků