Panasonic UB700/UB 820 VS. Sony UBP-X700

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod LadyGagarin 3. 3. 2018 00:23

Díky všem.
Asi pujdu do toho Sony sedmistovky.
není na trhu něco lepšiho? pokud vynecháme to oppo? třeba něco max do 15 ooo za co by stál ten příplatek?? Chtěl bych časem dokoupit i kvalitbí repro, tak abych měl dobrý základ....
LadyGagarin
Junior

Odeslat příspěvekod jardadts 3. 3. 2018 10:40

V tomto případě opravdu nic lepšího nevymyslíš.Nevěřím ,že nějaký přehrávač za 15tisíc nabídne extrémní skok v kvalitě obrazu,který by odůvodnil dvojnásobnou cenu.
TV Philips 65OLED856 , Sony UBP - X800 , Yamaha RX-A 2070 , Apple TV 4K,Focal Aria 948
jardadts
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LadyGagarin 7. 3. 2018 11:54

Tak asi zakoupím ten Sony UBP-X700. Ještě se tedy pojedu podívat na tu výstavu v pátek. Mohl by mi ještě někdo poradit jaký hdmi zakoupit k tomu přehrávači?
LadyGagarin
Junior

Odeslat příspěvekod mesab 7. 3. 2018 19:10

doporučuji tento perfektní e-shop :
https://www.blu-shop.cz/hdmi/pxldrive-m ... erconnect/
mesab
Junior

Odeslat příspěvekod LadyGagarin 20. 3. 2018 17:16

Zdravím,
zakoupil jsem nakonec UBP - X700, jsem spokojený, přehrávač jsem chtěl jen na přehrávání UHD disku.
Jen nechápu, proč přehrávač neobsahuje české menu? Vždyť vše co se prodává v českých prodejnách je podle zákonu, aby tam byla nabídka českého jazyka ne??
LadyGagarin
Junior

Odeslat příspěvekod jardadts 20. 3. 2018 18:43

Myslím,že stačí český návod.
S čím máš problém?Zas tak složitý to menu není.
TV Philips 65OLED856 , Sony UBP - X800 , Yamaha RX-A 2070 , Apple TV 4K,Focal Aria 948
jardadts
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LadyGagarin 28. 3. 2018 10:43

Už je to v pohodě.
Jen mám problém se zvukem.
Předtím jsem měl jeden ovladač na televizi i na domácí kino a teď když jsem zapojil UBP-700 k blu ray přehrávači od domácího kina tak mi to stále hlásí, že jsou zapnuty reproduktory od TV. Předtím jsem zapnul TV i domácí kino jedním ovladačem a teď musím zvlášť pouštd televizi i domácí kino, pak přejít od nastavení domacího kina a zapnout,aby zvuk šel s domácího kina, ale nefunguje to pokaždé, zapne se to až po nějakým čase... Nevím co s tím může být...
LadyGagarin
Junior

Odeslat příspěvekod jardadts 28. 3. 2018 16:00

Pravdepodobne nemas hdmi control “ON”. Zkus si to zkontrolovat podle navodu co posilam.
Přílohy
DCE12CC7-42C1-4F00-BE6E-C2B5092EA73A.jpeg
jardadts
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LadyGagarin 1. 4. 2018 21:55

Děkuji za radu, ale i to mám zapnuté.
Musím zapnout televizi a i domácí kino a přepnout na ovladači aux nebo jak se to jmenuje a po pár vteřinách se zvuk zapne.
Asi to jinak nejde.
Jinak děkuji za radu :)
LadyGagarin
Junior

Odeslat příspěvekod majinkej 1. 6. 2018 18:28

Zdravím, LadyGagarin ,prosím tě má ta X700 output 2.0 taky uvažuji o koupi,díky
majinkej
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků