Multimedialni centrum pro rodice

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MrHakl 18. 11. 2017 15:37

Zdravim, aktualne resim vyber "multimedialniho centra" pro rodice. Zatim jsem se rozhodoval mezi Chromecastem a Raspberry pi s Kodi. Ale kdyz jsem to ukazal rodicum, tak by nejradsi meli kombinaci obojiho - vyhovuje jim jednoduchost a relativni univerzalnost Chromecastu, ale zaroven by radi meli moznost prehravat filmy atd na TV bez ohledu na formaty, kodeky atd. Existuje reseni, ktere by v sobe melo obe vyse uvedene vyhody (idealne nejaka externi krabicka s Android TV) a s cenou cca do 2500? Rodice rozhodne nepotrebuji 4K, HDR a dalsi "moderni vychytavky", proste si jen v klidu a pohodlne prehrat pokud mozno cokoliv z externiho disku na TV. Dival jsem se na Xiaomi Mi Box, ale tam me chybi predevsim absence LAN konektoru. Moc diky za kazdou odpoved
MrHakl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ...drát 18. 11. 2017 17:44

veľmi dobré sú Mecool M8S pro,pro plus a L,kúpil som ten druhý z Geekbuying.com za 31€ a som spokojný,prehrá všetko z usb hdd (NTFS),podporuje drm widevine lvl1 (Netfix a YouTube vo full hd),Kodi 17.4 a Terrarium tv idú bez problémov,wifi je slabšia určite treba pripojiť LAN tam je rýchlosť vynikajúca
...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MrHakl 18. 11. 2017 18:52

To jsem zapomnel dodat, idealne kdyby to bylo objednatelne z ceskeho eshopu (zaruka atd). Nebo toto je nekde k sehnani? A asi bych poprosil o objasneni - "google cast protokol", resp. streamovani ve stylu chromecastu, je k dispozici jen u Android TV devices - https://www.android.com/tv/ ?
MrHakl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ...drát 18. 11. 2017 21:33

Android tv je k dispozícii ako alternatívny (custom) firmware
https://youtu.be/DyEWG9lDvJw
ale neskúšal som ho takže neviem ako funguje cast,v českých shopoch ho asi nenájdeš
...drát
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků