Multimedialni centrum misto Asus Oplay R3

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod QuEsT147 30. 4. 2017 20:15

Ahoj vsem

Pouzivam ted MMC Asus Oplay R3, je to uz hodne stary stroj, ale stale mi vyhovuje a prehraje vse co mu predhodim, ale nema podporu HD zvukovych formatu ani x265... Ale vsechny MMC co prohlizim jsou s Android OS nebo necim podobnym, kde je potreba laborovat, instalovat ruzne aplikace, pak stejne neco nefunguje a navic se to tezko ovlada dalkovym ovladacem...

Moje otazka tedy zni, existuje jeste dnes neco jako muj Asus Oplay, jen podporujici nejnovejsi fomaty? Abych ho jen zapojil a ono proste fungovalo bez nutnosti neco tunit... Melo podporu HD zvukovych formatu a x265 kodeku?

Diky za tipy.
QuEsT147
Junior

Odeslat příspěvekod leroj 30. 4. 2017 20:48

no mám obavy, že máš smůlu. taky by se mi něco takového hodilo.
docela mě překvapuje, že ten Asus neumí zvuk v HD - já mám hodně starý Xtreamer a DTS HD zvládá, jen se to musí povolit v menu.
jinak krabky s androidem HD zvuk neumí (třeba se něco v poslední době objevilo, ale co sleduju různé debaty, tak je to problém)
pokud něco objevíš, tak dej vědět. docela mám strach, co budu dělat, až se se mnou to moje rozloučí...
leroj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod reign 1. 5. 2017 16:35

Kluci, toto téma bych rozvíjel spíše na fóru tvfreak, tam to půjde líp.
reign
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MarioCZE 1. 5. 2017 17:11

Nějaký to měsíc používám, jako jiné před tím, Popcorn Hour A-500. Zejména na bluray.iso, koncerty, seriály apod. Obrazová část je naprosto špičková, zvukově buď "down" do sterea co mám sestavu na hudbu a na filmy pak přes "passtrough" do receiveru a tedy kina. Vše jde ovládat přes mobilní telefon, podsvícenej ovladač mám ale stejně pořád v ruce. Mám tam 6TB disk momentálně, vše jede bez záseku, všechno s náhledama, takže přehledná knihovna v telce...podpora titulků a všemožné nastavení už je u Popcornu samozřejmostí...zároveň mi bere i data z NAS apod...to jen jako typ...mějte se.
MarioCZE
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pavlos23 2. 7. 2017 10:00

A co toto zařízení? Taky hledám něco místo Egreat R200S, ale musí to mít podporu pro 5.1 zvuk, který jedu přes receiver.
http://www.umax.cz/minix-neo-u9-h/
Pavlos23
Junior

Odeslat příspěvekod Zdenda.miky 2. 7. 2017 17:26

Jo,tohle určitě fungovat bude,mám starší model a nemůžu si stěžovat,vše funguje jak má a ani se v tom člověk nemusí nějak moc vrtat a tunit.
Zdenda.miky
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků