CD deck který umí MP3 a to i po složkách

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ondratr 30. 11. 2016 09:22

Dobrý den Vážení,
prosím zasvěcené o radu.
Sháním Cd DECK, který by uměl přehrát MP3, které jsou vypáleny na CD nosiči. A ideálně , aby když mám na CD např. 5 složek, každá jedno album, abych si mohl vybrat kterou složku přehrát. Jde my o Cd deck nebo jiné zařízení, které MP3 přehraje z CD nosiče, ale to tak, aby když budu složku pouštět, tak jsem nemusel zapínat TV. Tak to teď dělám a nevyhovuje my to.
Prostě přehrávač, který připojím na zesilovač, jedno jestli analog Cinch nebo digitál optikou, vložím CD disk s MP3 a zvolím kterou složku chci přehrávat, žádné zapínání TV.
A ideálně nějaký starší model, který by se dal koupit přes bazar, nechci do toho cpát moc peněz.
Poslouchám hlavně Cd, ale i tu MP3 bych sem tam uvítal.
Díky moc za typy a rady.
ondratr
Junior

Odeslat příspěvekod Waclav K. 30. 11. 2016 10:41

Když jsem potřeboval podobné řešení, koupil jsem starší DVD přehrávač od Pioneeru, který měl základní ovládání tlačítky přímo na čelním panelu. Jen menu bez zapnuté TV bylo trošku problém.
Jako bonus měl USB vstup, takže CD postupně převážil vložený disk s MP3 alby..
Zapojení do sestavy klasika přes cinche..
(nejsem si jistý typem, ale myslím že DV-420V-K)
Chytrému napověz, hloupého ...
Waclav K.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ondratr 30. 11. 2016 11:05

No to teď mám také z DVD, ale bez zapnuté TV my nejde vybrat složka kterou chci poslouchat, když chci pustit MP3 všechny co jsou na CD tak to jde, aly když si chci pustit třeba jen složku číslo 3, tak je problém.
Co mám v ložnici malou věž SONY tak ta složky na malém displeji perfektně ukazuje.
ondratr
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků