Evolveo Delta HD nastavení, záznam aj.

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 6. 2016 08:48

Hledám náhradu za Gogen PVR 3050. Poraďte mi prosím nějaký bezproblémový a příjmově kvalitní Dvb-t Set-top-box se 2 tunery(pokud na trhu není, tak jednotunerový) s nahráváním na flash disk - který a jakou max kapacitu zvolit, aby fungoval bez problému.. v tomto se vubec nevyznám, proto budu rád za jakoukoli radu a tip
Naposledy upravil MgX dne 30. 6. 2016 13:57, celkově upraveno 1
Důvod: Upraven název vlákna dle požadavku zakladatele.
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 6. 2016 16:57

Po delším hledání na netu jsem nakonec pořídil set-top-box se 2 tunery Evolveo Delta HD + flash Samsung OTG 64GB. Zatím jsem nepřišel na to, proč mi časovač nahrávání nevypíná nahrávaný program ve stanoveném čase, ale pokračuje dál v nahrávání do té doby, než to sám vypnu.. Neví někdo, co je příčinou? Jinak jsem v podstatě spokojen.
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jito 28. 6. 2016 18:35

Tu událost pro nahrávání vybíráš z EPG?
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 6. 2016 19:11

Ne, používám pouze ruční zadání časovače, start záznamu proběhne ok ale v nastavený čas se záznam nevypne, už jsem prošel kde co v nastavení ale co by to mohlo způsobovat nevím..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jito 28. 6. 2016 19:54

A délka nahrávky je stále stejně dlouhá?
Z EPG to nahrává korektně?
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 6. 2016 20:10

jito píše:A délka nahrávky je stále stejně dlouhá?

tomuto nerozumím..

přes EPG jsem zatím nenahrával (zkusím) na tom Gogenu jsem si nastavoval všechna nahrávání ručně
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 29. 6. 2016 10:33

Tak po trojím naprogramování přes EPG se nenahrál ani jeden záznam. Co s tím? Tovární nastavení?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jito 29. 6. 2016 16:01

Píšeš,že se nahrávání nevypne v stanovený čas-kdy se tedy vypne?Po uplinutí stále stejného času,nikdy nebo nahodile?
To EPG je taky zajímavý problém.Továrko klidně zkus.
A na co nahráváš?Zkus jiné médium.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 29. 6. 2016 18:54

Vypadá to, že nahodile, např. 1/2 h pořad a nahrávalo se ještě asi 3h než jsem to sám stopl. Včera stejná nahrávka a samo vyplo asi 1,5h po skončení.. Nahrávám na flash Samsung OTG 64GB, nic jiného nemám. Továrko zkusím, protože jestli ani to nezabere, tak opravdu nevím :-(
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 6. 2016 07:54

Tak jsem provedl tovární nastavení, EPG funguje (chyba v nastavení) ale ručně jsem zadal nahrávat 2h film a po skončení časovače to nahrávalo ještě 1h 45min než se to samo vyplo :-(
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 6. 2016 09:27

Sláva, konečně vše vyřešeno (a to jsem ho chtěl jednu chvíli i vrátit) chyba byla v zadávání ukončení časovače, kde se zadává délka nahrávky, nikoliv konec pořadu :-) na vině je především naprosto strohý a nedostatečný návod a také různě umístěné nastavení jednotlivých položek v menu, které na sebe nenavazují.. Jinak je to velmi dobrý přístroj s možností nahrávání 2programu současně a tuner má citlivější než moje plazma LG (naladí programy, které TV ani neregistruje)
Dík za pomoc
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jito 30. 6. 2016 14:32

OK,není zač....
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 10. 2016 23:45

Hodnocení Evolveo Delta HD po 3m používání - kvalitu příjmu signálu jsem asi přechválil, protože je čas od času velmi kolísavá, s výpadky a rušením v obraze, pořad se sice nahraje, ale je nekoukatelný, vše je dáno nestabilitou tuneru, částečně asi také atmosférickými vlivy..
Druhý problém je ovladač, někdy nezaznamená stisk, volba se musí opakovat, D.O. musí být směrován přesně na přístroj, jinak na volbu nereaguje..
Až na tyto uvedené problémy funguje zcela spolehlivě, ještě se nestalo, že by např. nenahrál pořad apod.
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků