Minidisc Sony MDS JA 3 ES závada

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod karlos4_2010 17. 4. 2016 12:33

1339966121_sony-mds-ja3es.jpg
Zdravím všechny nadšence AV fóra.Prosím o info týkající se minidisku Sony-JA3ES.Z ničeho nic :-\ mi nejde nahrávat na md nosič.Pošlu signál z čehokoliv (sacd,tuner,tape deck,gramo..)do MD,displej vše ukazuje,zapnu a pustím rec. vypnu rec.pustím play a hlásí se mi blank disc.Při dalším rec.zůstane nahrávka v podobě ´´prskání´´signálu v délce sekundy,pak se disk asi zastaví,neboť počítadlo ´´stojí´´.Pomůže vyčištění,nebo dle Vašich skušeností je to závada mechanická (snad že i zlomená ´´kšanda´´).Moc dík za radu,než jej nechám ´´otevřít´´ :oboze
karlos4_2010
Junior

Odeslat příspěvekod karlos4_2010 25. 10. 2016 20:31

Sony ES logo.JPG
Sony ES logo.JPG (7.06 ) Zobrazeno 3874 krát
Zdravím,tak JA-3 je po servisu a v kondici nového kusu :-)
Zakoupil jsem JA-20 a prosím o radu.Při nahrávání jsou připisovány počty skladeb oproti nosiči na zdroji.(např.sacd 12 // na md je 15 k editaci.) Čas je totožný s orig.nosičem.Nedaří se mi přijít,jak tomu zamezit v menu kdybych se :grr: Prosím pomůže reset do tov.nastavení? Poraďte prosím. :oboze
karlos4_2010
Junior

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN 26. 10. 2016 08:20

... To musí byť nejaká "neviem čím podmienená" úchylka na minidisc, keďže tu VôBEC nejde o kvalitu zvuku, pretože si naň nahrávaš aj veci z rádia, magnetofónovej kazety, atď...Áno, sú to krásne stroje, ale.....
Na doma : zvukovka Tascam US 122 MKII + monitory Tascam VL-A5, príručné repráčiky Creative T20 II, slúchadlá SuperLux HD681 EVO
Do postele : KZ ZS5, Clip ZIP (RockBox)
Na zvuk hovoreného slova pri sledovaní YT z mobilu : SE MH1
NOWOCAYN
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků