Přehrávač všech formátů

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod nosiris 19. 10. 2014 07:33

Zdravim,
Potřeboval bych poradit s přehrávačem, který bude zvládat především přehrávání z externího disku, že sítě (nějakého síťového disku či nasu) a především formáty.mkv. A nejlépe ještě DVD a bluray. Našel jsem toto http://www.alza.cz/samsung-bd-h5900-d1480161.htm a ještě bych byl rád kdyby se výrobce o to zařízení staral aktualizoval ho v případě že vyjdou nové kodeky atd. Prostě, aby zařízení bylo schopné vše přehrávat i třeba za dva roky.
Je mou zaslané zařízení v tomto duchu dobré či nikoliv? Lepší zvolit nějaký samostatný přehrávač např.http://www.alza.cz/western-digital-tv-l ... tm#recenze a k tomu jen nějaký přehrávač bluray a dvd či úplně něco jiného?
Děkuji
nosiris
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Leony5 19. 10. 2014 10:34

Zdravím já mám 2 roky evolve twincorder hd ten mkv zvládá bravurně a ostatní formáty taky.Wifi,a vše potřebné má a na TV freak je odkaz na firmvér se skvělou aplikací czLive.Možnost vestavět až 3GB.
Accuphase E 210A / Pioneer SA 9500 MKII / Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Prezdika 19. 10. 2014 12:50

ten asi ale nepřehraje bluray ani dvd...
Prezdika
Junior

Odeslat příspěvekod Leony5 19. 10. 2014 14:26

Jo přehraje,ale nemá mechaniku,ta se dá připojit přez usb.Přehrávám na něm BD i DVD soubory z pevnýho disku
Accuphase E 210A / Pioneer SA 9500 MKII / Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nosiris 19. 10. 2014 20:01

Ok. Děkuji za tip. Ale tento přístroj se již neprodává ne?
nosiris
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hondzaa 20. 10. 2014 11:45

Zdravím, momentálně řeším koupi multimediálního centra a chtěl bych se zeptat zde je nějaký, respektive zda o nějakém nevíte, který přehraje dts HD MA a Dolby TrueHD? Já jsem žádný takový nenašel. Kdyby se našel někdo kdo o nějakém takovém centru ví a byl by ochotný poradit nějaký konkrétní model tak mé požadavky jsou aby uměl 3D, dts HD MA, Dolby TrueHD a cena max 4000,-. Předem děkuji za reakce.
hondzaa
Junior

Odeslat příspěvekod dbart 20. 10. 2014 13:02

skus si preštudovat tento: MEDE8ER MED 800 X3D

Som jeho spokojny vlastník, tie lossless formaty nemam ako vyskušať, lebo môj AV receiver je ešte z doby pred HDMI, malo by ale fungovat HDMI passtrough.

Inak BD ISO aj jednoduche menu to zvladne a aj 3D. Odozva systemu je dost svižná. Jedinú výhradu mám k dialkovému, nie je také intuitivne ako má Pioneer na DVD-ckach. Aj na dialkovom od xtreamera som nasiel vsetko po tme, tu aspon majú podsvietenie :) , takze si "zapálim" ked treba. tak isto aj titulky k 3D filmom to vie slusne. Neviem v akom stave je mobilná aplikácia na ovladanie ( zatial nebola) ale funguje ako UPnp Renderer, takze pre muziku sa dá ovládať aj bez zapnutej telky.

ja som s nim spokojny
dbart
Junior

Odeslat příspěvekod hondzaa 20. 10. 2014 13:08

Vypada perfektne, ale uz je vyrazne pres muj rozpocet. :-(
hondzaa
Junior

Odeslat příspěvekod nosiris 23. 10. 2014 17:05

A co tento výrobek Philips BDP5700https://www.alza.cz/philips-bdp5700-d1639193.htm co si o něm myslíte? Přehraje z HDD bez problémů? Jak se tento výrobce stará o svá zařízení aktualizuje je?
Diky
nosiris
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 24. 10. 2014 06:33

Daj si na stranke Philipsu vyhladat ten model a pozri sa kolko firmveru nan vyslo.
Aj ked vela toho tipujem nebude. Na tak jednoduchom zariadeni ako je BD prehravac toho nie je vela co aktualizovat.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trymore 24. 10. 2014 09:40

Trymore
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod misakq 10. 11. 2014 13:30

Ten pioneer vypadá dobře... Máte ho někdo? Zajímalo by mě, jestli zvládá bez problémů i ext. titulky a přehrávání BD ISO image souborů ze sítě... ?
Repro: Focal Electra 926
Zes: BVAudio PA300SSE + P1SE
DAC: Gustard A20H
misakq
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trymore 10. 11. 2014 13:35

...náhodou ho mám a náhodou som písal svoje postrehy o ňom v tejto sekcii...
viewtopic.php?f=1707&t=1221514

Externé titulky sú práve kameňom úrazu. Teda nie sú, ak máš externé úložisko naformátované na FAT32 a neprehrávaš mkv súbory. Externé titulky mi nefungovali pri NTFS a ani pri žiadnom mkv súbore, ak prehrávam z usb kľúča/hdd. Prehrávanie mkv súborov s titulkami cez DLNA (server Serviio v PC) fungovalo bez problémov.

Skúšal som aj .mts a .m2ts z usb kľúča, nebol problém. Viac sa dočítaš v linku vyššie a v komentároch pod recenziou.

Btw, ja som ten prehrávač kupoval práve z webu vyššie, cena bezkonkurenčná, dodanie veľmi rýchle.
Trymore
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod misakq 10. 11. 2014 14:24

Dobrá recenze ;-)
To je škoda :-( Většina filmů co mám, má více než 4GB (NTFS nutné) a je ve formátu *.mkv... By mě zajímalo, jestli existuje nějaký BD, který umí všechno potřebné...
Repro: Focal Electra 926
Zes: BVAudio PA300SSE + P1SE
DAC: Gustard A20H
misakq
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trymore 10. 11. 2014 14:30

Tak ich prehrávaj cez DLNA, nemáš tu možnosť?
Trymore
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků