[recenzia] Pioneer BDP-170

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod cwoky 3. 11. 2014 21:01

zdravim : Velmi pekne dakujem za rychlu odpoved ! Aj za poskytnute informacie ktore su sice subjektivne ale isto mi pomozu ! Uz len preto ze v mojom okoli cca 100 km sa nenachadza predajna kde maju tento pristroj a nemam teda moznost si ho naživo obzriet a aspon letmo v predajni vypocut, vyskusat ! CD Vincent maju vacsinou dobre hodnotenia a patria medzi to lepsie, takze ak to je aspon porovnatelne je to moc fajn, dalsie PLUS body pre prehravac.
Subory "m2ts" su bezne subory ktore obsahuje bezne BluRay, takze pokial by to bolo vypalene ako normalny disk isto by to bez problemov hralo - len ja by som uprednostnoval prehravanie BR aj z HDD urcite nebudem vsetky bluray prehravat aj z optickeho media !
Fajn ze prehral aspon ukazky, mozno zvladne aj te vacsie subory ktore su bezne od 70 - 700 - 16000 - 22000 MB ... (Dream Theater, Breaking ...)
Nanestastie su aj popisy k pristroju velmi kusé a je ich velmi malo preto som rad ze sa nasiel niekto kto k tomuto pristroju napisal vlastne postrehy a skusenosti s pouzivanim, velmi to pomoze. O teste v nejakom casopise ani nehovoriac, tam je vsetko zahltene iba samsunggami ...
Dik a ahoj (referencie pristroja vyrazne stupli)
cwoky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jakub1983 22. 5. 2015 06:37

Dobrý den,
chci se zeptat, zda-li tento přehrávač nabízí v módu přehrávání audia funkce random a repeat, děkuji moc za reakci.
Případně jak je na tom s kvalitou audio výstupu do stereo zesilovače. Něco tu již je nastíněno, nicméně se ptám, zda v kombinaci se zesilovačem pioneer A30 půjde o dobrou kombinaci za relativně málo peněz. Nyní mám do zesilovače přes analog audio výstup zapojen settopbox ferguson ariva 153 combo a spekuluji, zda bych si tímto po hudební stránce pomohl. U toho boxu mi přijde dobré, že má předzesilovač, a tak do toho zesilovače již jde určitým způsobem "vylepšený" signál? Přijde mi, že když mám totiž pevně nastavenou hlasitost na zesilovači a hlasitost reguluji přes set top box, tak že to hraje lépe, než když zvyšuji hlasitost přes zesilovač.
jakub1983
Junior

Odeslat příspěvekod Leony5 22. 5. 2015 11:44

Audio výstup linkou L R do zesilovače ovlivňuje použitý D / A převodník v komponentu ze kterého signál vedeš do toho zesiku. Settobox asi moc kvalitním D / A převodníkem vybaven nebude.
Pioneer SA 9500 MKII/ Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jakub1983 22. 5. 2015 13:00

a dá se pro tyto účely pořídit nějaký kvalitní? Je to pro mě španělská vesnice, proto se omlouvám, že mám tak hloupé dotazy. Předpokládám, že to bude mít RCA vstup a výstup + nějaké externí napájení?
jakub1983
Junior

Odeslat příspěvekod Leony5 22. 5. 2015 15:26

Učení z nebe nepadají tak se ptají. Tak D / A převodník je v každém dig. .přehrávači, ale jde o to jak kvalitní. V základním modelu dnes jsou slušný převodníky 24 bit ale jsou to jen základní čipy. Tak že čim dražší přehrávač tim má z pravidla kvalitnější převodník. To samé je u externích převodníků ktere můžeš pořídit k sestavě i za několik set tisíc korun, samosebou má i sve napájení
Pioneer SA 9500 MKII/ Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janpetrjan 12. 8. 2015 15:05

Dobrý den, mám AV receiver VSX 830. Tvořil by tento receiver dobrou dvojku s tímhle BD přehrávačem? Díky JPJ
janpetrjan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fanousssek 29. 4. 2016 22:52

Mohl by mi nekdo rict, zda tento prehravac umi prehravat HD videa z Youtube v HD rozliseni, nebo jen v SD? Mnohe stare prehravace prehravali videa z youtube pouze ve standardnim (SD) rozliseni, ikdyz na youtube jsou v HD rozliseni. Myslim ze je to dost podstatna vec.
Fanousssek
Junior

Odeslat příspěvekod Marin1 6. 11. 2016 10:05

Dobry den,
vlastnim tento BR prehravac necele dva roky. Nevyuzivam ho az tak casto a stava sa mi nasledovne. Ked ho vypnem, a je dlhsie v mode standby, tak potom ho neviem zapnut cez dialkovy ovladac, ani tlacidlom standby/on na prehravaci. Musim odpojit sietovy kabel a znovu ho pripojit. Potom zacne fungovat.
Je to vada, alebo je to v poriadku?

Dakujem za radu.
Marin1
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků