Postavení HTPC - dotazy, rady, zkušenosti

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz


Odeslat příspěvekod dadik08 10. 2. 2013 22:20

Pre zaujemcov o HTPC, ktori si to nechcu/nevedia poskadat sami:

http://www.arctic.ac/en/p/living/entert ... enter.html

V ponuke su kompletne HTPC, barebone, s XBMC alebo Windows 7, Blu-ray, DVD.
dadik08
Junior

Odeslat příspěvekod Mrak 15. 7. 2013 14:33

Má někdo zkušenost s blu ray mechanikami? Nevím, jestli si koupit mechaniku nebo přehrávač. Protože mám stolní pc využívající k TV jako HTPC... Ale mam tam jen obyčejnou DVD mechaniku. Přitom mám 5 blu ray disků :D A četl jsem o problémech s přehráváním originálních médií u br mechanik, tak jestli někdo nemá zkušenosti.. HDCP podporuje grafika i TV (asi bych jen musel začít používat jiný SW na přehrávání).
Mrak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod str3jd4 21. 12. 2014 07:59

Pro přehrávání originálek na HTPC jsem používal DVD fab (odemčení) a VLC, s volně stažitelnou knihovnou. DVD Fab fungoval skvěle, byl to však 30 denní trial. Widle 8 údajně podporují v Media Center přehrávání BD, ale to nemám vyzkoušeno. Nemá někdo s WIN8 a BD zkušenost :roll: ? Případně s jiným SW, který zvládne obojí.
str3jd4
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hypergunx 2. 4. 2015 14:57

Dobrý den
Potřeboval bych poradit ohledně zadrhávání obrazu u HTPC. Postavil jsem si sestavu : deska ASUS C8HM70-I/HDMI ,Windows 7 pro + Nástavba XBMC KODI, 4GB RAM , HDD SATA II 250GB , zvuk USB externí Soundblaster X-Fi,Připojeno na uložiště NAS QNAP TS212 přez GLAN. Připojeno prez HDMI na TV Panasonic 3D LED 55" a optikou do sestavy Logitech logitech z-5500.
Nevím jestli je problém v grafickém chipu, obraz se mírně zadrhává pouze při sledování full hd nebo hd v kontejneru MKV. Televize mi bohužel nepřehraje všechny formáty tak jsem to pořešil prez HTPC . Ale nějak se nedaří.
Neporadí někdo?
hypergunx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod icotech852 3. 4. 2015 00:30

obraz se mírně zadrhává pouze při sledování full hd nebo hd v kontejneru MKV

nebude to tym Celeronom? :kuk:
forsaken...
icotech852
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků