Rikomagic MK22 vs. Minix Neo U1

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod verdin 15. 6. 2017 11:25

Nyní zkouším multimediální přehrávač Rikomagic MK22s Androidem 6.0 s procesorem Amlogic S912 a pamětí 2GB. Funguje poměrně svižně, asi bych si ho i nechal, ale narazil jsem na jeden problém v Kodi - tj. nedaří se mi nainstalovat doplněk CSFD (jakékoliv verze od 3.4a do poslední 3.4g). Nejde to ani v Kodi 16.1 a ani v Kodi 17.3. Stále mi to píše, že instalace doplňků ze zipu selhala...Přičemž CZ/SK repozitář mám nainstalovaný.
A tak bych se chtěl zeptat na srovnání a případné zkušenosti s přehrávačem Minix Neo U1, zda by to fungovalo...Ten je sice o něco dražší, i když má jen Android 5 a procesor Amlogic S905...ale zřejmě se připlácí za značku...
Nebo jestli mě někdo poradí nějaký jiný multimediální přehrávač s Androidem 5 a vyšším a půjde do Kodi 17.3 nainstalovat již zmíněný doplněk CSFD...v cenové celaci okolo 3.tis. Kč. Díky

P.S. Měl jsem dříve Xtreamer Prodigy 4K a s Kodi 16.1. ten doplněk CSFD fungoval bez problému...tak moc nechápu, proč nefunguje u jiných přehrávačů.
verdin
Junior

Odeslat příspěvekod vencaxxx 15. 6. 2017 18:20

Minix U1 mám doma od včerejška, až bude čas tak zkusím a dám vědět, ale dřív jak příští týden to nebude.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 6. 8. 2017 10:55

Předpokládám, že chyba je zanesena někde v logu. Tam se pak uživatel dozví, jaký problém u instalace konkrétního doplňku nastal. Většinou jde o tzv. závislosti - tedy je nutné ještě něco nainstalovat.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx 6. 8. 2017 13:30

minix už mám nějakou dobu doma a super, csfd myslím funguje na lodi 16, na tom novým 17 mi něco nešlo, nevím už co tak ho nepoužívám. minix má svoji upravenou verzi kodi coz může být výhoda dají se nainstalovat vedle sebe a porovnavat
vencaxxx
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků