Nelze naladit CT,CT2,Nova....STRONG SRT5200

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod RichardCermak 22. 2. 2015 14:11

Dobry den,
rodice vyuzivaji na vesnici pozemni vysilani. Konkretne Tupadly u Klatov
Pouzivaji settopbox STRONG SRT5200 a malou tv CLATRONIC pripojene pres SCART kabel a antenu vnitrni tusim SENCOR (takovy stojanek s kruhovou antenou a 2 kovove vysunovaci anteny na bocich).
Behem vcerejsiho dne pry prestaly fungovat kanaly CT,CT2 a CTsport.....byla jen cerna obrazovka, ostatni kanaly fungovaly.
Dnes jsem zkusil spustit nekolikrat automaticke ladeni, ale CT,CT2,CTsport nyni nejsou v nabidce. Nyni jsou tam pouze CT,CT2 a CTsport jen v HD a na televizi jde pouze zvuk bez obrazu (zobrazuje se jen hlaska "nepodporovane video"). Spolecne s tim se tam naladily programy Telka, Smichov, ktere tam nebyly. Zaroven s tim zmizela z nabidky kanalu Prima, Nova, Barrandov a pri opakovanem ladeni tyto programy zkratka nejsou nalezeny.
Pred tim slo vse, ale nyni zkratka po novem ladeni v nabidce kanalu chybi CT,CT2 a CTsport (jsou tam jen v HD), Nova, Barrandov a Prima.
Nahral jsem i posledni nabizeny firmware do settopboxu, ale vse je stejne.
Nemel by nekdo prosim radu ci informaci jak tento problem vyresit?
Predem dekuji.
RichardCermak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EKKAR 22. 2. 2015 14:46

Vypadá to na výpadek multiplexů 1 a 2, u Klatov nejbližšího vysílače Svatobor - dávám odkaz na mapu vysílačů:
http://www.digitalnitelevize.cz/vysilac ... atovy.html doporučuju porovnat a pak zkusit stránku http://www.ceskatelevize.cz/vse-o-ct/te ... -vysilacu/ - najdeš tam kontakty, na kterých zjistíš jestli o tom výpadku vědí....
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jito 22. 2. 2015 14:47

Vyřešíš to výměnou set-top-boxu za takový,který podporuje normu MPEG4.
Proto píše-nepodporovný formát videa.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků