naladit Astru 23,5

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Rouch 23. 5. 2014 11:22

Dobrý den,mám soustavu Amiko SSD-550 tři přijimače na jednu parabolu,prozatím výborně (3 roky)Na jaře bylo třeba přeladit Astru 23,5.Na dvou přístrojích se to provedlo bez problémů,na třetím jsem zazmatkoval,a výsledek je ten,že mám v instalačním menu jen název družice,ale ostatní parametry nemůžu nastavit(TP index,FEC 3/4 atd).Takže nejde ČT1,2,ČT ART a prima)ostatní porogramy bez problémů.Přiznávám ,že mám veliké mezery ve znalostech,omluvitelných mým věkem.Dík za ochotu.
Rouch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dagy2 23. 5. 2014 12:38

tento strašidelný prístroj budem mať možnosť skontrolovať budúci víkend ak by ti neporadil niekto skôr tak sa mu pozrem na menu.
Ale - nie je tam možnosť v menu uložiť nastavenia na USB ? Potom by si len skopíroval nastavenia z funkčného prístroja a nahral do neposlušného prístroja a máš to. Takúto pomôcku mali prijímače už 6 rokov dozadu, tento je novší.
Dagy2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Rouch 23. 5. 2014 15:42

Zdravím,můžu přes USB aktualizovat software,nebo kopírovat data , ale v návodu jsou ty fota nečitelné-tmavé.Ale pokusím se o to.
Rouch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rouch 26. 5. 2014 14:02

Zdravím,po dvou dnech intenzívního snažení,se mi podařilo(nevím jak) nastavit prog. ČT a Primy a satelitu Astra 1D 23,5 SE , kmit.12 525 fec 3/4,Minim. 5x jsem se snažil ručně tyto parametry zadat a nakonec jsem byl úspěšný.Přitom všechny ST,včetně zbytku čes.programů Nova,telka,smíchov jsou nainstalované na Astře 19.2 E (ST) a 2A 28,2 E (ostatní čes.progr).Nevím,zda je nastavení správné,ale jelikož je příjem velmi dobrý,nemám odvahu do toho vrtat.Bydlíme 1o km od Jihlavy,Ještě k těm návodům-nevím který blbec je píše,rozhodně bych mu dal do zubů.Ty návody jsou pro ty,kteří tomu rozumí bezcenné,a proty,kterým by měly posloužit jsou na h.....o,nepoužitelné,včetně fotografií a to není slabina jen tohoto výrobku.
Rouch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 26. 5. 2014 17:20

Je jasné,že když ti funguje např.Nova a v identifikaci máš,že jí přijímáš z Astra1 na 19,2E,tak to máš špatně naladěné.
Pokud ti to nevadí,tak to nech.Na funkci rostlináře to mít vliv nebude...
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 26. 5. 2014 18:22

Rouch nejde skutečně exportovat nastavení z dobře fungujících strojů na flešku a následně to importovat do chybujícího?

Jestli chceš a máš náladu a čas... nafoť obrazovky a vlož je sem na fórum. Tedy obrazovky, kde se nastavují transpondéry, družice a ladí se. Foť onu chybující mašinu.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Quido56 27. 5. 2014 08:04

prijimac nema usb, je to stara plecka stejna jako opticum 4060cx, a jakmile to presaltrujou do mpeg4 stejne je budes muset vsechny vymenit, takze si pospes ponevadz ti nepujde vubec nic.
http://www.amikostb.com/?q=product&id=2
Quido56
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rouch 27. 5. 2014 19:45

Zdravím,můj přijímač je Amiko SSD-58O a má USB,kterou používám k nahrávání pořadú.Momentálně je příjem velmi dobrý (všechny neplacené),jenom v těch družicích mám bordel ,Novu přijímám na 19,2E,2A 28,2E,a 1D 23,5 E a k eventuel.přeladění musím po minulých zkušenostech sebrat odvahu.Přitom u zbylých dvou přijímačů jsem se cítil jako hrdina a s přeladěním jsem neměl problémy.Díky za rady a přeji hezký den.
Rouch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Quido56 29. 5. 2014 20:08

No jo
Odeslat příspěvek od Rouch 23. 5. 2014 12:22
Dobrý den,mám soustavu Amiko SSD-550 tři přijimače .......
Quido56
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků