DVB-T pro 3 televize?

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Tučňák 22. 5. 2006 22:23

Zdravím, chtěl sem se zeptat, jestli existuje nějaký DVB-T přijímač na který bych mohl připojit 3 televize. Nebo jak by to šlo nějak udělat pokud je to možné..

Díky
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caderom 22. 5. 2006 22:43

Napiš, jak máš ty televize rozmístěné.
Caderom
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tučňák 22. 5. 2006 22:49

Jedna je v obýváku - v přízemí, druhá je v kuchyni taky v přízemí asi 8 metrů vzdálenost a ta třetí je v patře v pokoji (do patra 7 schodů :D )
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oops! 22. 5. 2006 23:16

V tomhle se moc nevyznám, tak mě když tak opravte :)
Ale myslím si, že by to bylo dost nepraktické ....přepínání programů by byl problém (programy přepínáš ovladačem k přijímači a ne od tv :( ).
Oops!
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caderom 22. 5. 2006 23:20

Budeš muset koupit pro každou televizi set-top-box zvlášť.
Caderom
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mapupsa 23. 5. 2006 13:55

Co kdyby se koupil STB na každý program? Já vím, takhle na doma by to bylo drahý. Ale dalo by se to využít třeba v paneláku? Každý STB by dekódoval svůj program, potom by se signál zase spojil a vysílal se rozvody normálně jako teď analogový. Lidi by vlastně ani nepoznali, že se něco změnilo a programy by se přepínaly normálně na TV. Dalo by se to?
mapupsa
Junior

Odeslat příspěvekod kromec 23. 5. 2006 14:03

Teoreticky ano ,ale bylo by to nechutne drahy.
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lives 23. 5. 2006 14:05

mapupsa píše:Co kdyby se koupil STB na každý program? Já vím, takhle na doma by to bylo drahý. Ale dalo by se to využít třeba v paneláku? Každý STB by dekódoval svůj program, potom by se signál zase spojil a vysílal se rozvody normálně jako teď analogový. Lidi by vlastně ani nepoznali, že se něco změnilo a programy by se přepínaly normálně na TV. Dalo by se to?
lives
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tučňák 23. 5. 2006 15:33

Oops! píše:V tomhle se moc nevyznám, tak mě když tak opravte :)
Ale myslím si, že by to bylo dost nepraktické ....přepínání programů by byl problém (programy přepínáš ovladačem k přijímači a ne od tv :( ).d/quote]


Tak díky, myslel sem si, že to asi nepůjde, ale co nadělám :D
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kaufmann 26. 5. 2006 11:12

tento: http://jaky.koli.cz/drkaufmann/index.ph ... etail&id=7 k tomu se dá připojit bezdrátová mašinka co umí přenášet obraz zvuk i signál DO. Mám to doma.
Kaufmann
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tučňák 28. 5. 2006 20:50

A ty k tomu máš připojeno víc televizí? Nebo jak to funguje "ta bezdrátová mašinka" :D
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caderom 28. 5. 2006 21:24

To není dobrý způsob, stejně všechny televize přijímají stejný kanál. Navíc bezdrátový přijímač asi nebude o moc levnější než set-top-box.
Caderom
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tučňák 29. 5. 2006 13:13

No když sem nad tím přemýšlel, tak sem si to taky myslel..asi bude nejlepší koupit jeden set top box na televizi v obyváku - a zbytek nechat zatím tak..
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků