Skylink Live.tv přes internet na 30 dní zdarma

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod nyman 16. 3. 2019 18:34

Netusite nebo nevite nekdo, zda Skylink nejakym zpusobem omezuje nebo kontroluje tu moznost pouzivat jim nabizenou internetovou televizi Skylink Live pro vicero zarizeni na 30 dni zdarma opakovane? Myslim treba sledovanim IP adresy, ktera tu sluzbu vyuziva, nebo podobne...
Protoze kdyby to nekontroloval, tak je tu internetovou TV mozne pouzivat opakovane, vzdy s jinou registarcni emailovou adresou...
nyman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 16. 3. 2019 20:20

Další kdo chce ušetřit....
Účet je svázaný s číslem karty,víc registrací nic neřeší.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nyman 16. 3. 2019 22:48

To jsem, ale ucet na zkousku, ktery se zda plnohodnotne po dobu 30 dni fungovat, tak ten je podle mne svazany jenom s mailem, takze pokud nemaji nejake jine zabezpeceni, tak se TV zdarma na zkousku da pouzivat opakovane, jenom s ruznymi maily...
nyman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nyman 17. 3. 2019 04:01

Tak jsem byl oznacen za dalsiho, ktery chce syslit, jak rika Marta Issova. Ale koukam ,ze tady asi neni vic syslu, kteri by meli pouzivani te TV na zkousku vyzkousene.
Je teda fakt, ze pri registraci toho uctu pro TV na zkousku je potreba krome mailu zadat i cislo mobilu, takze na nej po tom mesici mozna budou volat a presvedcovat. Ale to cislo mobilu se nijak neoveruje, tak uvidime, jak se to vyvine.
nyman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 17. 3. 2019 06:04

Tady syslové nejsou.
Bohužel pro tebe,je zde většina uživatelů,pro které je normální za podobné služby platit.
Ty to taky jednou pochopíš.....
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FrantaL 17. 3. 2019 07:55

Pokud vezmu HBOGO uspesne jede za jednu cenu na trech TV v ruznych lokalitach.
Pokud to muzes pouzivat na mobilnich zarizenich, nemuze to byt vazane na IP, maximalne na MAC adresu.
LG OLED55C8, VU+ Zero 4k, Logitech Harmony 950, Pioneer SC-LX59, OPPO 203 CFW a Magnat Quantum 675 5.1 sub 6725a
FrantaL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bubak_Praha 17. 3. 2019 08:31

nyman:
Chapu to spravne, ze chces vyuzivat sluzby Skylinku, pouzivat jejich infrastrukturu a neplatit za to?
A kdyz jdes do samosky, taky si do kosiku naberes jidlo a odejdes bez placeni?

Ach jo :-( .
Bubak_Praha
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod nyman 17. 3. 2019 19:41

No ja myslim, te nejak osetrene to budou mit, muzou se podle mbe nakym zpusobem takovemu postupu branit.
Ale zase na druhou stranu myslim, ze je to v tom jejich lucemburskem danovem raji nijak nepolozi. Kdyz nabizeji sluzby ceskym zakaznikum, proc taky nedani jako ostatni v Cesku, ze jo?
Jinak nacrtnuty pistup neni nelegalni, proste to vyzkousim jednou a pak znovu. Vetsina lidi by se s tim stejne nechtela takhle otravovat.
nyman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod simy 17. 3. 2019 20:38

By mě zajímalo, kolik z těch moralistu si v životě stáhlo film z netu, aniž by za nej platili...to jim asi blby nepřišlo..ono to vlastně není nelegální..což ale dotaz na účet taky ne.
simy
Junior

Odeslat příspěvekod jito 17. 3. 2019 21:16

Tady se ale řeší příjem TV-ne stahování filmů-to je na jiné téma.....
Aby jsi byl klidný,tak já si platím kabelovku a zahraniční satelitní platformu.
Spokojený?
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bubak_Praha 17. 3. 2019 21:34

Nekradení ti přijde jako moralizování? No, budiž.
Taky si platím Skylink, přijde mi to tak nějak v pořádku, že když chci sledovat satelitní vysílání, musím za něj zaplatit.

nyman:
Domníváš se špatně, že když vědomě a záměrně obejdeš 30denní omezení dané Skylinkem, nedopouštíš se podvodu. Podvod (tedy nelegální jednání) je to ukázkový.
Kradeš i jinde? Budeš mít dobrý pocit z toho, že se na vysílání díváš? Kolik je ti let? Rodiče ti nevštípili, že když chceš něco, na co nemáš, není řešením to ukrást, ale je řešením si na to vydělat?
Bubak_Praha
Trvalý BAN


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků