Set-top box DVB T2 s určitou funkcí...

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod brebouk 23. 11. 2018 16:25

Doposud si z terestriálního vysílání nahrávám na DVD rekordér od Panasonicu, ale Panasonic nedělá DVB T2. Na satelit používám GoSat 7060. Oba přístroje mají funkci, o které jsem se domníval, že patří ke standardu - přehrávám si z disku nahrávku při současném nahrávání (záznamu) jiného pořadu a dokonce lze onen nahrávaný pořad sledovat od počátku i když jeho záznam ještě neskončil.
Neví někdo o přístroji na DVB T2 (nejlépe s certifikací), který výše uvedené funkce "umí"?
Díky
brebouk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marts 25. 11. 2018 19:27

Např. TechniSat DigiPal T2 DVR
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Abox 26. 11. 2018 05:57

Tohle umely uz i Pioneery DVD+HDD recordery. Ale koukam, ze uz nedelaji ani jeden.
Jinak TV Panasonic to umi porad, ze se jedno nahrava a na jiny (i ten nahravany) muzes koukat..
Abox
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brebouk 26. 11. 2018 18:38

Kouknul jsem na ten Technisat, ale ten ne. Díky.
A pro "Abox": asi nepozorné čtení mého dotazu, přesto děkuji...
brebouk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marts 27. 11. 2018 13:38

Jinak funkce pro nahrávání pořadu a jeho současného sledování od začátku (se zahájením sledování později) se jmenuje Timeshift.
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brebouk 27. 11. 2018 19:41

Díky za zájem, ale už není potřeba cokoliv dodávat. Snad jen to, že "Timeshift" je opravdu mimo mísu. Nakonec jsem šel do "Tesla Duplex T2", má dva tunery a umí, podle vyjádření výrobce, i dva pořady současně nahrávat a při tom jinou nahrávku sledovat atd... a dokonce má průchozí anténu, což některé set-top boxy také postrádají.

Mimo dotaz:

A to, že naprostá většina set-top boxů je (zřejmě kvůli ceně) ochuzena o možnost jinou nahrávku sledovat a současně něco dalšího nahrávat, považuji za velkou chybu. Na to přijdete v momentě, kdy si kvůli své nepřítomnosti naprogramujete např. tři pořady za sebou a pak přijdete domů, právě se nahrává ten třetí pořad, je asi v jedné čtvrtině a ještě cca 2 hodiny bude nahrávat. Vy si ale nemůžete pustit tu první nahrávku, protože musíte čekat, až všechna aktivní nahrávání skončí...
brebouk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dagy2 3. 12. 2018 22:28

celkom ma prekvapuje, že niektorý STB nevie práve nahrávaný program začať pozerať od začiatku.
Mám satelitný Technisat HD2SX z roku 2008 a ten to samozrejme vie a navyše ďalší program nahrávať.
Mám kombo prijímače DVB-S/T/C Technisat a samozrejme že to všetky vedia...
Dagy2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod spyko 3. 12. 2018 23:51

TELESYSTÉM 6820-bez problémů,bohužel nemám odskoušeno hdd,jen usb32-64G.
spyko
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků