Problém s HbbTV na Philips Android TV

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 22. 12. 2017 16:34

Lucka C. mezi námi, ono jde filozofovat na fóru a zároveň reklamovat. Ne vždy musí jít o chybu výrobku.

No a ještě drobnost... že by Samsung byl stopéro spolehlivá záležitost za všech okolností, to opravdu taky ne. Jen jde o to, že zatím nevidíš problém, protože jsi na něj nenarazila. Ale přijít může ;-) Znám to ze svého okolí. Reklamuje se vše. Ano, Philips je pro uživatele, který si rád hraje. Obyčejný člověk se s některými modely může trápit... Sony na tom u Androidu bylo podobně.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod copyrd 22. 12. 2017 23:03

Lucka C. pro blondýnky je chytrá televize k ničemu, ať už je od kterékoli značky :-) věřím, že ambilight do kuchyně je asi fakt zbytečnej, zato lednice Samsung je to pravé pro tebe :-)
copyrd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lucka C. 23. 12. 2017 00:57

Lednici mám taky Samsung. Mimochodem, vyděls někdy mojí kuchyň? Nemůžeš vědět, jestli se mi tam hodí ambilight ;-). Chytrou tv mám v každém pokoji a využívám je. Jsem chytrá blondýnka, která si na to ještě navíc umí i vydělat ;-)

-- 23. 12. 2017 02:07 --

To MgX: Samozřejmě máš pravdu, většinou je to o kusu, ale za posledních 7 let jsem tv potřebovala reklamovat pouze jednou a byl to Philips. 3x LG, 2x Samsung a 1x Panasonic co jsem měla a mám zatím šlapou v pohodě.
Lucka C.
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků