Ladění programů na TV Hisense

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Bukaj81 23. 11. 2017 22:05

Vlasním TV Hisense H49M3000 Podle podpory Hisense jsem zakoupil CAM SMIT. Nejdou mi naladit žádné programy na Skylinku. Zkoušel tovární nastavení TV. Vždy jen najede 1 procento a pak hned 100 procent. Na Setoboxu mi fungují všechny programy. Děkuji za radu.
Bukaj81
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 23. 11. 2017 22:34

Na našem webu zkuste tento článek... snad se ladění nového TV podobá staršímu...
https://avmania.e15.cz/hisense-h55m7000 ... vizor-test

V části „Počáteční nastavení a ladění“ si pročtěte text, ale také podívejte na obrázky. Kromě volby Skylink si ještě před spuštěním ladění, musíte nastavit satelitní režim (kupříkladu DiSEqC přepínač a na něm příslušná LNB).

Mimochodem... před dalšími pokusy se mrkněte, zda na TV máte nejnovější software. Ať některé věci neděláte zbytečně víckrát.

Prosím také o zpětnou vazbu, jak vše dopadlo/pokračuje. Díky.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bukaj81 24. 11. 2017 09:02

Na tento návod jsem koukal a nepovedlo jse Zkoušel jsem různý kombinace a stále nic Sofware je tam nejnovější nebo mi žádný nový nenašel
Bukaj81
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 24. 11. 2017 10:24

Rozepište se. Jaký máte satelitní systém, kolik LNB? Bez detailnějšího popisu se konkrétní rady nedočkáte.

Další věc. Nafoťte menu, kde jsou nastavení v TV pro satelitní tuner, zvláště pokud je jiné, než v mnou linkovaném článku. Foto vložte do příspěvku.

Anebo zkuste zavolat technickou podporu výrobce TV.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 25. 11. 2017 13:48

Bukaj81 tak jak to vypadá? Kde byl problém? Nebo stále není naladěno?

Když nenapíšete, nemůžeme pokračovat. Z druhé strany... jsme rádi i za reakci s výsledkem a řešením. Určitě bude Vaše zkušenost zajímat další čtenáře.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bukaj81 26. 11. 2017 01:35

Zatím nijak byl jsem teď dvadny v práci buď to budu zkoušet v neděli anebo v pondělí zkusil volat na podporu
Bukaj81
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 26. 11. 2017 09:30

Dobře, ale proč nenapíšete, jaký satelitní systém využívate...kolik LNB...? Třeba je v tom drobnost, na kterou přijdeme.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukinc 25. 2. 2018 12:13

Ahoj, mám podobný problém, jen jsem nikde nenašel návod jak naladit pořádně Skylink (multi) na Hisense. Máme LNB takovej ten spojenej s jedním výstupem ale antény má v sobě asi 2. Potřeboval bych vědět, jaký má bejt nastavení v tom Hisense
lukinc
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků