Ladění Skylinku na TV ECG

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 23. 9. 2017 09:33

Marcelles píše:Můžu přepínat jenom mezi domácím režimem a obchodním režimem a i po přepnutí do obchodního režimu nevidím žádnej rozdíl.

Pokud narážíš na hotelový mód, tak ten jsem právě objevil v návodu. Proto k němu píšu. On dokáže zařídit některé anomálie, jež se běžně nedostaví.

Obchodní režim může věci vracet zpět po určité době, nebo třeba po vypnutí TV. Je to tak uděláno kvůli obchodu, aby si lidé mohli cokoliv vyzkoušet, ale obsluha následně jednoduchým způsobem vše obnovila, bez nutnosti nového nastavení, ladění....

Za ty oblíbený bych jim vynadal. Proto je to oblíbený seznam, aby sis vše udělal dle svého. Jo jo - proč to dělat jednoduše, jak je běžné u externích boxů, když to můžeme nadrtit. Ale neboj, bohužel to není případ ECG.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcelles 23. 9. 2017 10:10

Tak hotelový mód v mojí tv není. Koukám do návodu. Tam v položce "zámek" opravdu je, ale v reálu v tv chybí.
Pošlu dotaz ke všem problémům výrobci, formulář na webu má, a uvidíme jak se vyjádří.
Marcelles
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 23. 9. 2017 10:12

To je dobrý nápad. Alespoň uvidíš, jak se ke všemu postaví. Ono - některé věci mohou být součástí skrytého/servisního menu a v nějakém novém firmwaru jsou schopni je jednoduše aktivovat.

Prosím o zpětnou vazbu a následnou informaci, jaká byla reakce a odpověď. No a kdybys na něco přišel, určitě bych si to rád přečetl. Díky.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcelles 28. 9. 2017 22:22

Tak od ECG přišla tato odpověď:
proveďte prosím tovární reset přijímače a pro nové naladění satelitních programů použijte režim Slepý sken. Popis módů vyhledávání najdete na straně 12 doplněného návodu k obsluze v příloze. Pořadí oblíbených programů bohužel měnit nelze. Položka Hotelový režim se v menu zobrazí až po aktivaci tohoto módu autorizovaným prodejcem nebo servisem. Při použití televizoru v domácnosti se tato položka v menu nezobrazuje.
Přidávám ještě screen strany 12 návodu
Přílohy
Screenshot_2017-09-28-23-19-37.png
Marcelles
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 29. 9. 2017 08:46

Díky moc za informaci!

Takže jsi šel správným směrem. Teď ještě, aby se takto naladilo vše požadované a nedocházelo k mizení/přeskupení stanic.

Už jsi to zkoušel?

Měli by na to trochu zapracovat. Názvosloví, návod, ale taky možnosti pro uživatele. Třeba ta nemožnost seřadit programy v listu oblíbených.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcelles 30. 9. 2017 00:08

Ano, přesně tak, mají ještě hodně co vylepšovat. Zvlásť když na svých stránkách mají toto:

"Atraktivní výrobky dostupné pro každého. Elektroniku a domácí spotřebiče vyvíjíme s ohledem na nároky současného zákazníka. Nasloucháme spotřebitelům a produkty neustále zlepšujeme, aby plnily, co se od nich očekává, některé roli domácí pomocníka, jiné multimediálního společníka. Naší snahou je nabídnout spotřebitelům uživatelsky příjemné výrobky, které je budou provázet životem při každodenním používání."

Dneska, vlastně už včera :-) jsem se k tomu konečně dostal. Byla to "zábava" na celej večer, ale úspěšně jsem naladil a editoval. Teď už jen doufat, že to vydrží.
Marcelles
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 2. 10. 2017 20:01

Hlavně, že to máš a čekám na výsledek bádání. Jestli kanály budou všechny a tam, co chceš aby byly.

Jestli ne, reklamoval bych to. Anebo se alespoň dožadoval nového firmwaru. Budeš se divit, ale občas se dá z podpory vymáčknout něco, co ještě není venku, či by ani venku následně nebylo.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcelles 12. 10. 2017 20:36

No tak dneska programy zase rozházený jako po naladění. TV zase nerespektovala moje priority v organizaci seznamu :-) Zřejmě došlo zase k nějaké aktualizaci, protože se změnil počet naladěných tv a rádií. A zase aniž bych chtěl. Napsal jsem zase výrobci, tak jsem zvědav jaká bude odezva.
Marcelles
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků