Parametry TV pro příjem CZ a PL televize

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod vlazy 1. 3. 2017 00:53

Dagy2 píše:vlazy - tak že jsem vlastně vůl,
Nic takového jsem nikde nepsal a ani to netvrdím, ale pokud si to myslíš tak je to tvoje věc.
Dagy2 píše:Dodnes si nenapsal na moje 3 výzvy, kteréžeto televize vlastně sleduješ,
Snad nemusím se vyjadřovat úplně ke všemu. Ty jsi také neodpověděl na všechny moje dotazy, ale je to tvoje věc a mne to nevadí.
Dagy2 píše:To, že ti některá pojede nebo nepojede nemá nic společného s tím, zda si ji pustíš 5 minut ročně nebo 20 hodin denně.
Mne nejde o to jak často si některou televizi pustím. Jde mi o to, že některé televize jsem ochoten nemít k dispozici když je moje televize nedokáže přehrávat. Nemusím mít k dispozici úplně všechny dostupné televize.
Dagy2 píše:je potřeba mít v přístroji rezervu o které dnes víme.
Já myslím, že všechno ještě nevíme, např. záležitosti okolo kódování. Jsou určité předpoklady jak co asi bude, ale dokud o něčem nebude rozhodnuté tak nelze tvrdit, že to už víme a že to tak i určitě bude.
Dagy2 píše:Podsouval jsem ti pouze tvoje vlastní příspěvky, možná jsi si nevšimnul že jsou skopírované.
Ale všimnul a to velmi dobře. K tomu jsi ale podsouval něco jiného než jsem psal.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků