Satelit - pulka rozsahu kmitoctu jde a zbytek ne.

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod rohlais 19. 1. 2017 14:25

Zdravim, TV mam lg la660 a kartu zastrcenou v TV pres modul CI+ irdeto skylink ready a platim si sluzbu skylink. Nejdou mi naladit programy na kmitoctech 11914(fine living HD), 11934(prima comedy central), 12109(markizaHD), 11973(joj familyHD). Nejdou vsechny programy na danych kmitoctech, v zavorce uvadim jen pro priklad. Znamej rikal, ze by to mohl byt konvertor..No radsi se zeptam tady, prece jen tomu rozumite vic.. Predem diky.
rohlais
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 19. 1. 2017 17:21

Vzhledem k tomu,že ti nejdou horizontální i vertikální frekvence,tak bych začel přesným nastavením paraboly.
Konvertor bude až to poslední-podle mě nepravděpodobné.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rohlais 19. 1. 2017 17:29

No a neni divny, ze zbytek jde a sila/kvalita signalu je kolem 100%? Zkousel jsem davat i kartu do satelitniho recieveru a stejny. Ted me napada, ze kdyz sem mel predchozi model TV a SD satelitni prijimac, tak tam programy Smichov a prima comedy central atd. slo. S parabolou se nehybalo, tenkrat to nastavil technik a od ty doby to slo vse ok.
rohlais
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 19. 1. 2017 17:34

A Tobě to takto už někdy jelo, nebo ladíš nově tyto programy? Zkusil bych se podívat do nastavení DiSEqC... zda tam není nějaká chyba... prostě to celé projdi. Když na něco narazíš, ofoť obrazovku k posouzení a případné radě. Neproběhla teď nějaká aktualizace softwaru v TV?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rohlais 19. 1. 2017 18:02

Je to od zacatku, co jsem vymenil SD satelitni reciever za Modul do TV, ale nejde to ani na HD recieveru. Uz je to dyl, psal jsem na podporu skylinku a ty vi kulovy, tak chapu ze je tezky jen tak poradit, kdyz to clovek nevidi na vlastni oci a nemuze se v tom povrtat. Jeste zkusim vzit TV k nasim a vyloucit, ze by byl problem v TV.
rohlais
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 19. 1. 2017 18:05

Pokud to nejde na HD receiveru a ještě TV, tak bych řešil LNB, nebo něco v signálové cestě - nevím, co používáš za systém. Samozřejmě předpokládám, že to na HD receiveru, nebo TV někdy jelo a že nedošlo k pohnutí paraboly/LNB.

Kolik máš u paraboly LNB?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jito 19. 1. 2017 18:59

Problém nových "HD" frekvencí je v kvalitním nastavení paraboly.
100% signál je nereálná věc-proto teploměry v TV ber s rezervou...
Pokud máš parabolu dobře přístupnou,tak jen lehce zatlač do všech stran,a uvidíš,že se ti objeví signál i tam kde ho nemáš.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků