Smart televize Samsung

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Kačudka 17. 3. 2016 08:29

Zdravím vás,
prosila bych vás o pomoc. Koupili jsme si TV Samsung UE43J5572, protože vše přechází nebo bude přecházet do HD rozlišení. Původně jsme měli obyčejnou televizi se satelitem a kartou Skylink. Nyní jsme kartu zasunuli přímo do modulu v televizi a naladili jsme si programy. Nejdřív jsem spustila automatické ladění, tak to našlo spoustu německých a jiných programů, potom jsem naladila české, ale ručně. Ale problém vězí v tom, že ty české hrají a ty zahraniční už mi na televizi hlásí, že je slabí nebo žádný signál, tak nevím, kde vězí háček. Byla bych ráda za každou radu.
S pozdravem K. Pelclová
Kačudka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 17. 3. 2016 18:24

Proč ladíš české ručně?
Zkus nechat vše na automatickém ladění...
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 17. 3. 2016 19:35

Určitě bych aktualizoval firmware na nejnovější. Jak u TV, tak u modulu, který tam vkládáte. Teď jde o to, jaký typ modulu využíváte. Následoval by reset TV a zcela nové ladění a nastavení.

Je třeba před samotným laděním nastavit DiSEqC přepínač v nastavení satelitní části v TV. Pak bych ladil prostřednictvím automatiky pro Skylink (FastScan a jeho obdoba v TV). Teprve pak zkoušel doladit ručně další - zahraniční programy.

Pokud chcete dále pokračovat v případných radách, doplňte prosím veškeré údaje o modulu, kartě, postupu ladění, nastavení, počtu LNB atp.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků