Tovární nastavení tv LG

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod asas 6. 2. 2016 17:27

Ahoj,mám tv LG 47LA640s potřeboval bych ji dát do továrního nastavení,jenže v menu mám tláčítko továrního nastavení nefunkční viz. přiložený obr.Vyzkoušel jsem různá nastavení tv s připojenými kabely i bez,úplně vypnout bez proudu,ale je to marné.Soft. mám poslední 04.27.09.
Díky za každou radu.Tovární nastavení mi bylo doporučeno LG podporou,kvůli problémům s programovým průvodcem-TVGUIDE.
Přílohy
IMG_20160206_172439875.jpg
asas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 6. 2. 2016 17:36

Nemáš tam ještě někde jinde něco jako obnova továrního nastavení, nová instalace TV atp ? Nepomohla by nějaká aktualizace a pak by reset fungoval? Nemáš aktivní nějakou ochranu - dětskou pojistku?

Když jsi volal na podporu, tak by Ti měli říct, proč máš pole zašedlé, ne?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod asas 6. 2. 2016 17:48

Dík za odpověď,když jsem komunikoval s podporou ještě jsem nevěděl,že to pole je zešedlé,zkoušel jsem dnes inicializaci po aktualizaci softw. to nepomohlo,dětská pojistka je vypnutá,zkoušel jsem různá nastavení nebo vypnutí některých funkcí,zkrátka už nevím co vyzkoušet.V pondělí asi budu muset zavolat na podporu,co stím.
asas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 6. 2. 2016 18:09

Prošel bych ještě jednou celé menu. Některé TV mají dva typy resetů. Netvrdím, že se to týká i Tvé.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod asas 6. 2. 2016 18:32

Menu jsem prošel několikrát, ta inicializace je něco jako reset poslední aktualizace,ale to nepomohlo.Myslím,že nejsem úplný analfabet v nastavení tv,ale tohle mi nejde na rozum.Ono v tom menu je více nastavení nefunkčních.
asas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 6. 2. 2016 20:04

Vůbec neřeším Tvé znalosti TV. Snažím se pouze pomoct. Bohužel nemám podobnou TV k dispozici, abych si mohl projít menu a vše odzkoušet.

Ještě mě napadlo, zda nemůže být omylem aktivní režim pro obchod, nikoliv pro domácnost.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod asas 6. 2. 2016 20:18

MgX omlouvám se,to nebyla narážka na tebe, pokud to tak vyznělo,dík moc za rady,ten režim obchod-domácnost taky není aktivní taky nejde nastavit.Vůbec to nechápu ,jestli ten problém nastal nějakou špatnou aktualizaci.Vím když jsem tv kupoval a pak nastavoval,vše fungovalo.
asas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 6. 2. 2016 20:56

Ještě mě napadá, zda se tam nedá/někdo si nehrál s aktivací hotelového režimu? Ten se ale povětšinou nedá aktivovat přímo z menu. Jsou na to nějaké extra postupy.

Mimochodem... v té poslední záložce menu, kde je nějaká nápověda... co tam máš za položky? Je tam pouze nápověda?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod asas 6. 2. 2016 21:10

Tam je ta aktualizace a inicializace ,to jsem vše zkoušel.Ještě přemýšlím jestli by to nešlo zaktivovat přes servisní menu,ale to by asi musel udělat servisák.Tv je ještě v záruce.
Přílohy
IMG_20160206_210006203.jpg
asas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 6. 2. 2016 21:13

V informace o výrobku a službě jsou jen obecné informace, jakož MAC adresa atp.?

Aktualizace znovu neproběhne? Nenabídne se nic? Co přesně dělá inicializace aplikace?

No, já bych do nějakých extra řešení moc nešel, pokud je telka v záruce. Ať se postará technická podpora, nebo servis.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod asas 6. 2. 2016 21:40

Aktualizace zkontroluje jak starý je soft. trvá to cca 10min.a oznámí že soft.je aktualní, což opravdu je.Inicializace kontroluje a opravuje aktualizaci
a potom restartuje tv.Ten zásah do servisního menu jsem samozřejmě myslel,
že udělá servisák.Jinak tv běhá bez problému,až na to,že jsem chtěl poprve za 2 roky naprogramovat nahrávání a ono to nejde a tím vznikl celý problém.
Okamžité nahrávání jde,ale naprogramovat už ne.Lg podpora mě doporučila
tovární nastavení a tím jsem zjistil,že ani to nejde.Asi to nechám na servis
a uvidím jak se k tomu postaví.MgX hodně díky za snahu a ochotu poradit.
asas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 6. 2. 2016 23:11

Bohužel jsem nepomohl. Pokud bych experimentoval, pak lze odzkoušet aktualizaci přes flešku... aktualizace stejnou verzí softwaru.

Ve Tvém případě, kdy TV funguje, dá se říct, korektně, bych raději vyčkal na pondělí a vyřešil vše s technikem.

Určitě nám napiš v čem byl problém-díky.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod asas 6. 2. 2016 23:23

Už to mám,v menu ze kterého se dají extrahovat programy na upravu v chansortu,je taky hotelový mod a ten byl zapnutý,jak a kdy jsem ho aktivoval to mi není jasné.Ještě jednou díky za snahu a ochotu poradit.Taky už funguje jak má už i TV Guide-programový průvodce.
asas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 6. 2. 2016 23:52

Tak paráda. Byla to jedna z možností, která mě napadla. Psal jsem...

Jasně... hotelový mód některé funkce omezí / zakáže.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků