PŘÍJEM ČT4 SPORT V ZAHRANIČÍ "FREE"

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kalimero73 2. 5. 2015 09:15

Dobrý den,
mám velmi urgentní dotaz, chtěl bych přes net koukat na MS v hokeji, stáhnul jsem si FREE dostupný program ke sledování televizních stanic přes net TV PLAYER CLASIC, ale píše mi to, když se připojím na stránky ČT, že sledování sportovních přenosů je možné pouze v ČR. Nevíte někdo prosím, jak lze sledovat přes internet náš kanál ČT4 SPORT V ANGLII? Nebo případně nějaký jiný kanál, hlavně aby byl originál zvuk v češtině. MOC MOC PROSÍM :oboze , MÁTE NĚKDO NĚJAKÝ DOBRÝ A HLAVNĚ RYCHLÝ NÁPAD.

DÍKY MOC VŠEM ...... MARCEL
Stereo: MA Silver RX6+NAD 317+CA Azur 640C+Technics RS-BX646 <> Home Cinema: Panasonic OLED TX-65FZ800E+Panasonic DP-UB824+Zidoo Z9S+Denon AVR-X3200W+5.0 Canton Ergo 1002 DC, Ergo CM 52, Ergo 32 DC <> Prodej: Heco Music Style 500+VP102+VP302
kalimero73
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 2. 5. 2015 11:10

Teoreticky na iVysílání, pokud zde pojedou přenosy zdarma. Ale i tam může být blokace na zahraniční IP. Tudíž jedinou možností je využít nějakou okliku přes anonymizéry apod., kdy je využita IP z ČR a systém ji tak bude mít za místní.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 2. 5. 2015 19:11

Možná jsi přehlédl článek, který se podobnému tématu věnuje - odzkoušej.

http://www.zive.cz/clanky/hokej-online- ... fault.aspx
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jito 2. 5. 2015 20:36

Odeslána SZ
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ceskevpn 5. 5. 2015 08:33

A nebo ziskat ceskou IP tady :)
Kód: Vybrat vše
ceskevpn.cz
ceskevpn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod whiskey128 4. 5. 2016 12:35

Já používám v Kanadě ke sledování hokeje na ČT24 VPNku. Je to jednoduchý, žádný složitý nastavování. Tady je návod jak na to.
http://vimjak.cz/internet/jak-ziskat-ce ... -zahranici
whiskey128
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kalimero73 26. 6. 2016 22:09

ahojda kluci, chci vám moc poděkovat, dneska mi přišla nová telka LG 32LF632V a tak jsem se konečně odhodlal jako počítačovej negramot :-) s tím něco udělat, abych aspoň mohl v Anglii koukat na čt4 sport a fotbálek přes net .... a po 2,5 hodinách zkoušení s návodem na stránkách "ceskevpn" se mi to konečně povedlo a tak jsem šťastnej jako blecha, že můžu koukat na fotbálek v češtině a i když se to sem tam malinko seká, je to velký zlepšení obrazu proti tomu, co jsem koukal do teď.

funguje to a to je hlavní a dá se tím elegantně obejít heslování a šifrování některých stránek, které jsou poskytovatelem internetu virginmedia.co.uk pro normální :-) negramoty /skrz nastavování parametrů v pc/ zapovězeny. ještě jednou kluci díky moc, ahoj Máca
Stereo: MA Silver RX6+NAD 317+CA Azur 640C+Technics RS-BX646 <> Home Cinema: Panasonic OLED TX-65FZ800E+Panasonic DP-UB824+Zidoo Z9S+Denon AVR-X3200W+5.0 Canton Ergo 1002 DC, Ergo CM 52, Ergo 32 DC <> Prodej: Heco Music Style 500+VP102+VP302
kalimero73
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivet777 6. 8. 2016 06:43

Ahoj, mohl bys mi prosím poradit jak na to? Přijde mi, že ty stránky jsou nekompletní.. dostala jsem se do půlky videa s návodem, kde mě pak odkazují na něco co na těch stránkách neni... Díky
Ivet777
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 6. 8. 2016 07:57

Odeslána SZ.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků