Levná 4k 60fps kamera

Analogové a digitální videokamery, záznamová média

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod pota 26. 12. 2017 07:57

Zdravím komunitu. Sháním levnější kameru pro natáčení v ateliéru.
Požadavky jsou poměrně jednoduché - 4k 60fps (spokojil bych se i s 30fps), stativový závit a širokoúhlý objektiv. Kamera bude stát na stole a mířit přímo na mluvící osobu, proto je zde i požadavek na širokoúhlý objektiv. Jednou možností je tedy Go pro hero black 6, ale nevím, zda umí při 4k 60fps odstranit efekt rybího oka. Další možností je nějaká bezzrcadlovka, ale nenašel jsem, zda nějaké do 25k kč umí 60fps ve 4k. Jednou z možností je i iPhone 8, ale ten má moc úzký úhel záběru.
Nějaké nápady?
Děkuji všem za reakce.
pota
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cadoerien 15. 1. 2018 14:27

Čemu říkáš levná 4K 60fps kamera? To co jsi vyjmenoval mi moc jako levný nepřipadá. Takže kolik si představuješ do toho dát peněz?
Cadoerien
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radoo9 4. 3. 2018 13:49

Tak skvělý úhel záběru mají outdoorky, ale tam ti asi bude záležet i na výdrži baterie, kde trošku pokulhávají úplně všechny... narazil jsem na zajímavý článek https://www.nafoto.cz/l/akcni-kamery-top-5-do-7000-kc/?utm_source=avmania&utm_medium=referral, když jsem teď koukal po nějaké do pár tis.. samozřejmě jeslti máš rozpočet do 25k tak bych s klidem sáhl na GoPro HERO 6
radoo9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cadoerien 16. 3. 2018 15:04

GoPro HERO 6 asi nebude braná jako levná kamera. Jenže je pravda, že kamera se 4K při 60fps zrovna levná nebude.
Cadoerien
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků