Akční kamera, náhrada za GoPro Hero

Analogové a digitální videokamery, záznamová média

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod JorgeJay 2. 12. 2016 12:02

Vybírám lepší akční kameru jako náhradu za GoPro Hero. V hledáčku mám Niceboy Vega 4K Pro, Lamax X10 Taurus a Xiaomi Yi2 4K. Testoval už někdo tyto 3 kamery? Nebo mám jít do klasiky jménem GoPro Hero 5 BE? Dík
Siemens C55 -> Nokia 7250i -> Nokia 6300 -> Samsung i900 Omnia -> iPhone 4S -> iPhone 5S -> OnePlus One -> iPhone 5S -> Sony Xperia Z3+ -> Samsung Galaxy S6 -> Sony Xperia XZ Premium -> Samsung Galaxy S8 -> Xiaomi Mi9
JorgeJay
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Declan85 12. 12. 2016 08:50

Čus, já zatím měl možnost vyzkoušet jen Gopro, o tom snad nemusim ani psát. Ale je zas cenově úplně někde jinde, takže je to asi zatím o tom kolik do toho chceš vrazit.
Declan85
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jonas41 3. 1. 2017 14:01

Vzal bych X10, podle srovnání co je na YT vypadá nejlíp, všímej si třeba jak Gopročko 5 dává zobrazení nebe - https://www.youtube.com/watch?v=MdgmX_l7EIM&t=8s
Jonas41
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JorgeJay 7. 1. 2017 17:57

Díky za tipy. Už jsem chtěl objednat to GoPro 5 BE, ale pak jsem našel problémy s voděodolností bez housingu. Nerad bych dal 12tis za kameru abych skočil do vody a díky tlaku se mi tam dostala voda. Takže zvítězilo Yi 4K s voděodolným krytem. Teď reším kde ji koupit. Chci eshop, který má kamenou pobočku kousek mého bydliště a tím je CZC a OKAY. U kterého z těchto shopů byste doporučovali nakoupit? Případě jak jsou na tom s možnými reklamacemi. Také jsem uvažoval o levnější variantě, koupit kameru z geekbuying.com, ovšem u číny mám strach s dobou a řízením možné reklamace. Díky za rady.
Siemens C55 -> Nokia 7250i -> Nokia 6300 -> Samsung i900 Omnia -> iPhone 4S -> iPhone 5S -> OnePlus One -> iPhone 5S -> Sony Xperia Z3+ -> Samsung Galaxy S6 -> Sony Xperia XZ Premium -> Samsung Galaxy S8 -> Xiaomi Mi9
JorgeJay
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cadoerien 9. 1. 2017 15:35

Já osobně bych spíš volil tu x10. Obraz je skoro úplně stejnej, takže tam moc rozdílů nepoznáš, ale cena je celkem znatelně nižší a navíc k tomu dávají i příslušenství. U Xiaomi ti k tomu nedají ani pouzdro, takže tě ta kamera může vyjít klidně i přes 10 000 s příslušenstvím.
Cadoerien
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ales_Kal 13. 1. 2017 11:42

Já mám radši CZC, dostáváš k tomu i bodíky :D, takže pak máš třeba dopravu zdarma :D. Jinak se přikláním k Cadoerien, X10 za ty prachy toho nabízí fakt hodně a navíc vyjde i levněji než xiaomi.
Ales_Kal
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků