Sportovní kamera na záznam utkání+stream pres youtube live

Analogové a digitální videokamery, záznamová média

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Libis 6. 6. 2016 10:34

Zdravím,

hledám sportovní kameru, kterou bych mohl nahrávat sportovní utkání (tedy výdrž přes 2 hodiny je nutností - čím více, tím lépe). Dále bych chtěl streamovat to utkání na Youtube Live, tedy by to mělo umět i tuto možnost.

Poraďte pls nějakou kombinaci sportovní kamerky a zařízení na streamovaní na Youtube Live. Rozpočet je kolem cca 10 tisic.

Vyzkoušel jsem GoPro 4 Silver - ale na jednu baterku to umí cca 1:50 - což mi za tu cenu nepřijde úplně OK. Je tedy nějaká jiná varianta?

Z recenzí mě zaujalo toto: https://www.alza.cz/aee-magicam-sd21-d602448.htm Obraz mi stačí v 1080p, 4K nepotřebuji. Mělo by to umět fotit videotimelapse.

Nechám si ale poradit, nejsem v tom moc znalý.
Libis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marts 6. 6. 2016 11:57

Pokud je ta kamera umístěna na stativu, pak by řešením mohlo být přídavné napajení z Powerbanky.
Jinak v případě umístění kamery na hráči mě napadá jenom možnost mít dvě baterky a tyto o přestávce zaměnit - pokud tento blíže neurčený sport vůbec má přestávku.
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Libis 6. 6. 2016 12:39

ano, na pevnem miste (stativu) bude umistena, powerbanka je sice reseni, ale ne optimalni. 2 baterky do toho GoPro mam, ale ta kamera je nyni umistena vysoko a po 2 hodinach menit baterky neni zcela komfortni.

Spise hledam kamerku s vetsi vydrzi ..
Libis
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků