Kamera pro streamování

Analogové a digitální videokamery, záznamová média

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod subrtvaclav 29. 4. 2014 13:16

Dobrý den,

chtěl bych streamovat sportovní přenosy našeho fotbalového klubu. Proto hledám vhodnou kameru.

Po dlouhém hledání jsem našel tyto dvě:
http://www.alza.cz/canon-xf105-d223422.htm
http://www.alza.cz/canon-xa25-profi-d459814.htm

Nikde ale nemůžu najít, zda mají možnost streamovat na internet a zároveň záznam nahrávat na pamětovou kartu. Nevíte, zda to umí? Kdyby ne, tak kam popřípadě sáhnout?

Mockrát děkuji za jakoukoliv odpověď :-)
subrtvaclav
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ludek L. 3. 10. 2014 13:55

Dobrý deň. Kúpili ste jednu z tých dvoch kamier? Mám novú kameru Canon XA20 kúpenú tiež len pre natáčanie I. ligy, ale nedá sa mi nahrávať priamo z kamery počas zápasu na DVD rekordér aj s dátumom a časom. Dá sa to nejako nastaviť? Vopred ďakujem za akúkoľvek odpoveď.
TomTom GO730T, mapa: Europe v.960.7056
TomTom GO510, mapa: Eorope 1020.9238
Ludek L.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marts 5. 10. 2014 14:10

XA20 standardně posílá na analogový výstup vše co je vidět na LCD kamery (dá se přepnout tak, že posílá jenom čisté video). Tedy i datum, pokud tam je zapnuté (a pokud jde zapnout jeho zobrazení při záznamu).
marts
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ludek L. 5. 10. 2014 15:56

No, ale práve, že vôbec sa mi nedá zobraziť čas pri nahrávaní. Viem, že sa dajú z displeja prenášať všetky údaje, ale ja potrebujem len čas a to sa mi nedá nijako nastaviť. Viem aj všetky údaje z displeja vypnúť. Ako píšem tak potrebujem počas snímania futbalového zápasu rovno prenášať záznam na DVD aj s reálnym časom, poprípade čas záznamu čo sa zobrazuje hore vľavo. Toto nastaviť neviem, alebo sa to asi ani nedá. Chýba aj funkcia stmievania na začiatku a konci záznamu.
TomTom GO730T, mapa: Europe v.960.7056
TomTom GO510, mapa: Eorope 1020.9238
Ludek L.
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků