Soubory mts a jejich spojeni

Analogové a digitální videokamery, záznamová média

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Strapal 31. 8. 2009 21:57

Zdarec. Je tu nejaka zpriznena duse, ktera by mi poradila, jak a v cem spojit bez upravy (a bez jakekoliv snizeni kvality) soubory mts ? Zkousel jsem to v mkv merge, ale ten neumim bohuzel spravne nastavit, takze vysledkem byl vzdy paskvil. V TS muxeru byl vysledkem pouze jediny a to zasadne prvni vlozeny mts soubor. Ostatni i oznacene soubory se proste s timto prvnim spojit nepodarilo, takze bez pomoci jsem zase v pytli. Potrebuju v PH110 prehravat zaznam z fullhd avchd kamery, ale cekat mezi kazdym streamem cca sekundu je katastrofa, proto potrebuju vsechny spojit do jednoho. Resenim snad bude PH200 s podporou avchd, ale zatim... Dikes za radu a navod.
Strapal
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 1. 9. 2009 17:27

Zkus mrknout sem. Snad najdeš co hledáš.

BTW: myslím, že se tu téma souborů .mts již vícekráte probíralo.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Strapal 1. 9. 2009 19:22

Dobrovolne se priznavam, ze jsem forum jen proletel, precist vsecko je pro mne technicky nemozne. Dikes za tip. ;-)
Strapal
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 1. 9. 2009 19:28

Strapal dej si do vyhledávání zde na fóru (vpravo nahoře) mts a pár výsledků dostaneš :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Strapal 1. 9. 2009 19:53

Nejsem jelito, pouze nemam cas vsecko procist. Hledam nekoho kdo se k tomu vyjadri jednoznacne z praxe a ne obecne. Nic vic. Dik.
Strapal
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 1. 9. 2009 20:15

Strapal nechtěl jsem Tě urazit :-[ :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Strapal 1. 9. 2009 20:44

V klidu, nejsem svoje vlastni baba.... :-) :-) Jen mne stve, ze v dobe, kdy uz nikoho nebavi ani letat na mesic, se tu my bezni obcane mr***e s necim tak stupidnim, jako je spojeni dvou souboru do jednoho. Je milion teorii a ani jeden vysledek. To je v CZ tak mizive procento lidi co maji fulky kamery a navic je nezajima jak se s tim poprat ? Ukladaji a vypaluji vse tak jak natocili ? To se mi nechce verit.
Strapal
Junior

Odeslat příspěvekod marts 2. 9. 2009 14:37

v HD tocim, ale bez uprav nic neukladam - striham ve Vegasu, takze poradit cim mts spojit bez rekomprese jsem neresil a tedy v tomto poradit nedokazu.
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Strapal 2. 9. 2009 15:06

Vegas jsem se pokusne snazil nainstalovat na obstaroznim PC ale pri instalaci vypsal hlasku ze nesplnuje pozadavky pro chod, takze az doma. Nicmene se zeptam, vegas teda nedokaze v ramci strihu a prislusneho exportu spojit dva streamy ? Jak jiz bylo receno, Pinnacle export ve vstupni kvalite nezvlada ale zase bez problemu spoji.
Strapal
Junior

Odeslat příspěvekod mdcam 2. 9. 2009 22:27

Pokud máš na mysli spojení a export dvou klipů (nebo pětiset klipů), tak to Vegas a každý jiný střihový software samozřejmě umí.
S GALAXY S, JVH 2.3.3 + kernel hack
mdcam
Junior

Odeslat příspěvekod mdcam 2. 9. 2009 22:29

A u slušného střihového nástroje nedojde ke snížení obrazové kvality.
S GALAXY S, JVH 2.3.3 + kernel hack
mdcam
Junior

Odeslat příspěvekod brutal2 2. 9. 2009 22:33

mdcam píše:Pokud máš na mysli spojení a export dvou klipů (nebo pětiset klipů), tak to Vegas a každý jiný střihový software samozřejmě umí.

Bez rekomprese?
brutal2
Poslední varování

Odeslat příspěvekod mdcam 3. 9. 2009 09:00

Soubory typu .mts nejspíš s rekompresí. Ale profesionální programy toto umí bez ztráty kvality.
Bohužel nemám k dispozici žádnou kameru jejíž výstupní formát je v tomto .mts souboru. Zkuste někam uploadnout 2 krátké (klidně třeba 5sec) .mts klipy abych to mohl vyzkoušet.
S GALAXY S, JVH 2.3.3 + kernel hack
mdcam
Junior

Odeslat příspěvekod Strapal 3. 9. 2009 09:19

Vecer to nekam hodim.
Strapal
Junior

Odeslat příspěvekod brutal2 3. 9. 2009 13:23

Nedá se to spojit jednoduše jako soubory za sebou?
brutal2
Poslední varování

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků