Niceboy Vega 5 POP alebo Lamax x8.1 Sirius?

Analogové a digitální videokamery, záznamová média

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Mcanzee 15. 5. 2018 08:57

Dobrý deň,

Prosím o pomoc pri výbere, ide mi hlavne o kvalitu fotiek a videa hlavne pod vodou a všeobecne o kvalitu ako takú.
Využitie hlavne na dovolenku.
Cenovka max. 3500,-

Vopred Díki za odporúčania.

Richard
Mcanzee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod buben13 15. 5. 2018 13:36

Zdravím, osobně mám kameru od lamaxu a jsem s ní spokojený. Mám ale o třídu vyšší model. Podle popisků jsou dost podobné. Nevím odkud chceš kameru kupovat, ale třeba na alze dávají k té x8.1 druhou baterii zdarma. Ta se vždycky hodí.
buben13
Junior

Odeslat příspěvekod Mcanzee 15. 5. 2018 14:26

Ďakujem za odpoveď.

práve, že sú dosť podobné, z mallu by som mohol mať Vega 5 pop za necelých 2300,- alebo Lamax za cca 3300,-

Lamax X8.1 má bohaté príslušenstvo + 1 batéria naviac ako spomínaš, lenže ta kvalita videa pri horšom svetle je o dosť horšia myslím ako Vega 5 pop

Zase naopak mám obavy z fotenia a natáčania pod vodou u Vega 5 pop v obale bez funkčného dotykového displeja, ale za tú cenu...dilema
Mcanzee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod buben13 16. 5. 2018 13:01

Za horších světelných podmínek budou všechny tyto kamery mít horší obraz. Nejdou na to dělaný. Druhou baterii stejně budeš muset kupovat. Dvě jsou takový minimum co musíš mít podle mě.
buben13
Junior

Odeslat příspěvekod Shark13 30. 1. 2019 08:35

Mám dotaz.Nezkoušel jste někdo kompaktibilitu video kamery Niceboy Vega5pop s vyšší paměťovou kartou než 64 GB?
Shark13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod buben13 30. 1. 2019 14:00

Pokud to nemá výrobce v popisku, tak ti to nikdo nezaručí. Může to jít a taky nemusí. Bude taky záležet na parametrech tý konkrétní karty. Nikdy jsem to nezkoušel. K tý mojí kameře mi bohatě 32GB stačí.
buben13
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků